Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek ha egy...

Mi a velemenyetek ha egy sracnak megvan csinalva igenyesen a korme es festve is van?(nem mukorom).En nekem szemely szerint bejon,kicsit noies gondolkodasu vagyok.De masnak mi a velemenye?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bu-zi hanyagoljuk ezeket a valaszokat.Irjatok kort is es nemet kivancsi vagyok,hogy melyik korosztaly,hogy velekedik errol.Gondolom itt m.o, nem annyira elfogadottak az ilyen dolgok.
2021. júl. 1. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem személy szerint nem igazán jön be fiúkon, férfiakon a festett köröm, de ez csak párkapcsolatnál számít valamit is. Az, hogy egy ismerősnek vagy csak egy random srácnak az utcán ki van festve, az teljesen hidegen hagyna.

24n

2021. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
80%
Engem nem izgat. Ha holnap közölné a párom hogy ilyet akar, azt mondanám, hogy oké a te dolgod. Néha kéri, hogy polírozzam ki a körmét, ha kérné, kifesteném neki, nem nagy ügy. 31nőstény
2021. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mivel az én szememben a körömfestés kifejezetten feminin dolog ezért nem örülnék ha a párom lakkozná a körmét.
2021. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar. Zenészek pl. gyakran festik feketére.
2021. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Xd csak nem transzvesztita akarsz lenni?
2021. júl. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én igazán vagánynak tartom, mikor egy fiú festi a körmét. Mivel nem igázán elfogadott a dolog így lázadó benyomást kelt. 17,n-b
2021. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen
2021. júl. 2. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egyik nemnél sem szeretem a körömfestést. Max, ha ilyen átlátszó a lakk, hogy csillogjon vagy erősödjön a köröm


24/L

2021. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!