Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy csinos, magára adó negyven...

Egy csinos, magára adó negyvenes nő fel tudja venni a versenyt egy huszonéves lánnyal külső tekintetében?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 17:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem igen. Sőt.

Egy nagyon csinos, vékony, vagy átlagos testalkatú nő, sokszor még talán jobban is néz ki mint a huszonévesek, mert látszikvrajta az érettség.

A nőkkel inkább már olyan 45-50

után van a baj.

40 éves nő még nagyon fincsi.

2021. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

10 zoomolj egy kicsit rá a belinkelt fotóra, a kezére, az arcára

nála is igencsak a múlté a bőr fiatalkori hamvassága.

2021. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%

12.-nek.


1.: Nem kell, hetente látom élőben.

2.: Láttál közelről mai lányokat? Narancsbőr 19 évesen, zsíros hurkák, lottyadt fenék, és a tiniknek a hormonok miatt szaguk van, de tényleg!

2021. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%

#13 Adom a véleményed, ezt látom én is.

40-es nőnél van még tapasztalat is, ha figyel magára külsőleg is vonzó lehet, húszonévesként szívesebben választanám az átlagos testalkatú lányok helyett (ami ugye túlsúlyt jelent, plusz kilókat, ma már ez az átlagos testalkat, mindenhol ez jön szembe az utcákon)

2021. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

13 aska.


Sajnos igen, igazad van.

Nemrég beült hozzám egy 20 éves

körüli lányka,

/fuvarozó vagyok/ -- gyönyörű arc, gyönyörű alak, minden tökéletes, de olyan borzasztó savanyú áporodott szaga volt, hogy még a lehúzott ablak sem segített.


Állítólag azoknál a lányoknál van ez, akik még nem élnek nemi életet.

Sok 20-25 körüli lány van, aki még nem él nemi életet, és emiatt a hormonok másként viselkednek.

De ez nálunk férfiaknál is így van. Ha 2-3 naponta van orgazmusom, akkor a barátnőm azt mondja, hogy finom a spermám. De ha 2-3 hétig nem volt semmi, akkor hallani sem akar az orális szexről. 🙈

2021. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

"Láttál közelről mai lányokat? Narancsbőr 19 évesen, zsíros hurkák, lottyadt fenék, és a tiniknek a hormonok miatt szaguk van, de tényleg!"

igen. narancsbőrrel, hurkákkal is sokkal hamvasabb és üdébb a bőrük. egyszerűen, mert feleannyi idősek.

2021. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

16.-nak.


Finom a must, de egy jó vörösbor az igazi.

2021. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 szonata ***** válasza:
90%
NEM! Bármit tesz, bármilyen ápolt, csinos, szép, látszik az a 40 év. Az évek múlását méltósággal el kell fogadni, azt szépnek érezni. Nem szabad nevetségessé tenni magunkat, mert épp az ellenkezőjét érjük el.
2021. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Missi_Key ***** válasza:
100%
nem. 30as vagyok, bármennyi sminket és bárhogyan kenek magamra, csak fotószerkesztéssel lesznek olyan képeim mint egy tininek. pedig elég profin fotózok. pl azt hogy kövér vagyok csak a szögekkel el tudom "tüntetni"....
2021. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%

azert birom, hogy a 10es felsorol egy rakat kriteriumot, aminek meg kene feleni a csinossaghoz. HA ezeket rahuzod a huszonevesekre (jo genetika, sport, van penze a testere), akkor ok is ugyanott vannak, mint az ekeznek megfelelo 40esek, sot.


ez az egesz azert baromsag, mert nem mindegy, hogy jennifer lopezt hasonlotod ossze a sarki boltban eladokent dolgozo, elhizott, zsiroshaju, 2 gyereket megszult 23 eves julcsival, vagy egy 20 eves gyonyoru modellt ugyanennek a julcsinak az idosebb, 40 es verziojaval.

2021. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!