Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzön egy negyvenes...

Hogyan öltözzön egy negyvenes nő? Hogy se vénasszonyos, se kamaszos ne legyen? Hol tud vásárolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk jó alakja van még, a haja és az arca is rendben :)
2015. febr. 18. 20:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
Néha
2015. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Zara

Marks and Spencer

Massimo Dutti

ha megteheti Burberry es a tobbi luxusmarka

lehet elegansan es fiatalosan is oltozkodni de ez penz kerdese leginkabb.

2015. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
H&M, Mango, C&A, Zara, Marks&Spencer, Promod. Ezekben az üzletekben lehet találni mind elegáns, mind lezserebb darabokat.
2015. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell márkás cuccokat hordani. Csak a jó ízlésre kell hallgatni. Ismerek olyan 40-es, jómódú nőt, aki a turian is szokott találni jó ruhákat.
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
az én anyukám ennyi idős. zaraban, marks&spencerben, h&m-ben vásárol általában. ott ahol én is. csak ő nem a nagyon fiataloknak való ruhákat próbálgatja. ja meg tatuumban.
2015. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Írjátok, hogy honnan - de ezeken a helyeken mit? Felvehet még pl. passzos farmert, esetleg koptatottat? Szűkebb felsőt, vagy inkább bővebb blúzokat? Hordhat-e rózsaszínt, élénk sárgát, zöldet?

Irodába még találni, de pl. munka után, ha elmegyek valahova - ez a legnehezebb: lazán, de mégse csitrisen öltözni, mivel 170 cm és 54 kg vagyok. (Férjemnek különben ugyanez a gondja; velem egyidős, és ha nem akar giga feliratos pólókban meg ülepes nadrágban járni, marad a fekete vagy a szürke.)

Őszintén szólva én úgy érzem, a ruhatervezők nem igazán gondolnak a fiatalos negyvenesekre. A Tatuumban és a Zarában még találok dolgokat, de jobban megnézem a többit is, amit írtatok. Luxusra nincs pénzem.

2015. febr. 18. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ízléses nő ebben a korban már nem hord nagyon koptatott farmert, feltűnő feliratos ruhákat, hátul kivágott felsőket. Ha megvan az alak simán felvehetsz skinny farmert, ami nagyon jól mutat csizmával, szandállal, papuccsal. Ha nem vagy erős felsőtestben, akkor felvehetsz szűk és bővebb felsőket is, azoknak nem ajánlják elsősorban a bővebb felsőket, akik eleve mellben-karban erősebbek, mert őket még jobban nagyítja a bő ruha. Anyukámnak mindig azt mondom, hogy fel kell próbálni minél több ruhát, mert amiről a vállfán azt gondolja, hogy ez neki nem állna jól vagy az ő korában már nem illik, sokszor szuperül mutat rajta. Egyébként a jó ruhadarabokat 20-as, 30-as, 40-es, 50-es egyaránt fel tudja venni. Anyuval van ugyanolyan nadrágunk, blúzunk, kardigánunk, meglátja rajtam és megtetszik neki.

Ékszerekben most inkább a minimál stílus a meghatározó, az egyszerűbb, kevésbé lógós darabok.

2015. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Az orsayban lévő ruhák 80-90%-át szerintem simán hordhatja egy 40-es nő.
2015. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Anyukám 46 éves, és leginkább az Orsay-ban, H&M-ben szokott vásárolni, néha a C&A-ban is
2015. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
érdekes a pontozás...
2015. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!