Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen jó diéta és edzésterv...

Milyen jó diéta és edzésterv van ami együtt látványos változást eredményez?

Figyelt kérdés
(Modell szeretnék lenni)de legalábbis jól kinézni, és ezért egy elég intenzív diétára és edzésre van szükségem. Valaki tudna ajánlani valami nagyon hatásosat ami tényleg beválik? És bőrfeszesítő terméket használjak?
2010. aug. 27. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
egyél mindenből de mértékkel. egyél fele annyit mint idáig. minden nap sétálj, fuss biciglizz legalább fél órát.
2010. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél barnakenyeret,sok zöldséggel,paradicsom paprika,sonkával,sajttal,túróval.

Vagy ehetsz zabpelyhet az még jobb,naturjoghurttal,vagy tejjel,gyümölccsel.Ehetsz tojást is


Ebédig tizoraira gyümölcsök,most ugyis sokféle van,vagy joghurt,kefir.


Ebédnél sovány husik (pulyka,csirke, hal) Köretnek ne tésztát és krumplit,inkább rizst,párolt zöldségeket,salátákat. Levest is nyugodtan ehetsz.


Uzsira joghurt,kefir,gyümik,zöldségek,saláták.


Vacsorára már kerül a kenyeret,tésztát,ilyesmit semmiféleképpen,inkább fehérjedus ételt egyél,vagy zöldséget gyümölcsöt.


Cukros üditőket kerüld,a tésztát,a fehékenyeret,és igyál sok ásványvizet.


Zöldséget egész nap szabad enni, gyümölcsöt is ( kivétel pl a banán és a szőlő), de azt ne vidd túlzásba.


Lehet,hogy nem tökéletes a menü,de én igy fogytam le ,igaz rajtam csak 10 kiló felesleg volt. Én kocogni jártam,de tornát ,uszást is ajánlom.A neten nagyon sok aerobic,vagy alakformáló dvd,jóga,pilates fentvan. Már egy fél ora mozgás is nagyon sokat számit,de a legfontosabb az étrend.

Sok sikert kivánok,remélem tudtam segiteni.

Ja és sose éheztesd magad, mert egyrészt lelassul az anyagcseréd és lassabban fogysz, másrészt leépül az izmod, amitől szintén lassabban fogysz, harmadrészt mert finom ételekkel és evéssel sokkal boldogabb és élvezetesebb a fogyás, és így egész életedben fenntartható az elért súly!

2010. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
keress 1 személyi edzőt és 1 dietetikust, és ők majd felállítanak neked 1 programot, hogy elérd a célodat.
2010. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!