Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leszakadt a körmöm műkörömmel...

Leszakadt a körmöm műkörömmel együtt mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat sajnos nem tudsz tenni, várni kell amíg visszanő.
2011. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szívás.de csak egyet tehetsz: várd meg amíg visszanő... a körök.nem a műköröm.
2011. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Keress egy jobb műkörmöst... Egy műkörömnek nem kéne csak úgy lepotyognia. vagy mi a csudát csináltál te lány? :DDD
2011. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
már ha egyáltalán lány
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)kiakartam cserélni a hajvágogépem mert hajszáríto kellet volna pont és ahogy huztam ki a konektorból a hajvágógépet telibe kapta körmöm:( és leszakította .
2011. szept. 3. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor az fájhatott :S

ahogy a többiek is írták,meg kell várnod,amíg visszanő magától

bár szerintem ezek után ne nagyon csináltass műkörmöt ... legalábbis ezzel a műkörmössel,aki ezt csinálta,vele ne

2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy zselés műkörmöt csináltass. Nagyon szép, tartós és nem ragasztanak rá pluszba semmi szart mai beleakadhat valamibe és letépi a körmöd... A zseléset a saját körmödből építik és sokkal természetesebben hat mint egy ronda műköröm.
2011. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt írta a kedves kérdező, hogy egy az egyben LEESETT neki a körme, hanem letörött a sajátjával együtt. Ez nem a körmös hibája, mert - mint ahogy írta is - egy kis baleset érte. Nekem lerobbantani se lehetne a műkörmömet, mégis mikor nem kis erőből beütöttem nekem is tört a sajátommal együtt.

Kérdező, bár már nem most írtad ki a kérdést, azért mégis válaszolok, hátha a későbbiekben még segíthet: én csak addig vártam, amíg begyógyult a sebem (még másnap is vérzett, ha hozzáért valami), és újraépítettem. Ha megfelelően van kezelve, nem lesz semmi baja. De fontos, hogy tényleg ne legyen friss a sérülés!

2011. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!