Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű hajatok van?...

Milyen színű hajatok van? Nekem milyen színű legyen?

Figyelt kérdés

Az eredeti szín az középbarna, de be lett festve nyár elején ilyenre

[link]

akkor nagyon tetszett, de most meguntam (még egyszer be lesz festve ilyenre, mert már megvettem a festéket)

De be szeretném egy másik színre festeni, de nem tudom, hogy milyenre

világos a bőröm, szürke a szemem

kort is írjatok légyszi

15L


2010. aug. 28. 06:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
barna és melírozott, vagy fekete
2010. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Feketére ne!Nagyon roncsolja a hajat és hullani fog.Szerintem, mindegy, h milyenre fested, a szemedhez és bőrödhöz minden jól áll.Talán egy szép világos barna szín?Csak a vöröset nehéz eltüntetni.
2010. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem barna hajam van.

Szerintem festesd a tiedet a mostaninál kicsit világosabb árnyalatú barnára. Az jól állna.

2010. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Feketét ne? Nekem 1-1,5 évig volt fekete a hajam (amúgy szőkésbarna)... és nem hullott és nem roncsolódott. Az sokkal jobban roncsolta, mikor valami spéci szerrel vissza akarták varázsolni az eredetit. Szóval feketét csak akkor, ha lesz majd türelmed lenöveszteni ha megunod.

És ez igaz szerintem bármilyen sötét színre.

Nekem most sötét vörös... és most hullik rendesen. :))


Szerintem jó az a szín, amilyen most a hajad... tényleg esetleg valamilyen melírral dobhatnád fel, vagy pl, hogy az alját befested feketére és tépett fazont választasz... azt már ezer éve ki akarom próbálni. :))

2010. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sötétbarna a hajam, nem eredeti, mert színezve volt, de az eredetim is valami ilyesmi lehet, mert már fél éve szineztem, és nem látszik a lenövés.

szeretem a barnát, sokáig voltam fekete, és alig tudtam megszabadulni tőle.

szóval feketére ne festesd, inkább sötétbarnára,az is olyan mint a fekete szinte...

2010. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem a fekete az álomszín:) Már születésemkor is fekete hajú voltam, aztán valahogy 2-3 év alatt kiszőkültem.:S Tininek szőke voltam, illetve a sötétszőke hajamban voltak szőke melír csíkok. Egy pár éve vagyok fekete, imádom:))) Egyáltalán nem roncsolja a hajat a fekete, legalábbis az enyémet nem. Mikor szőke voltam sokkal szárazabb és töredezettebb volt a hajam mint most. Most szép selymes, puha és fényes.

Jó ez a szín a képen, 1x volt hasonló, de nekem nem állt jó, pedig tetszik maga a szín:( A szürke szemedhez szerintem nagyon passzol a vörös árnyalat. Kicsit sötétebbre olyan padlizsánosra nem gondoltál? Esetleg próbálj meg először valami tégla vörös árnyalatot és ha nem tetszik utána még mindig rámehetsz sötétebbel. Fordítva viszont már necces. Szerintem a padlizsán nagyon jól állna neked :)

2010. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

09:00 vagyok. Nekem ilyesmi az eredeti: [link]


Most ilyen csak jobban csillog: [link]

2010. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hajszinem volt 15 évesen mint amit belinkeltél, én nem ajánlom, mert nagyon öregit, ráérsz még vele később. Nekem jelenleg sötétbarna hajam van és ez az eredeti hajszinem. Szerintem a világos bőrhöz nagyon szépen megy valami vöröses-barnás árnyalat, rézvörös, vagy gesztenyebarna, tehát valami olyan vörös árnyalat aminek még természetes hatása van.
2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem sötétbarna hajam van, vörösre leszek amúgy majd

szerintem legyél csokibarna, olyan sötét

[link]

2010. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekemlila neked legyen hupikék..: D
2010. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!