Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó piercinges Budapesten?

Jó piercinges Budapesten?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

WestEnd piercing - nagyon jó. mindenki profi, kedves és nagyon segítőkész, csak ajánlani tudom. több piercinget szurattam ott és mindig jó eredménnyel


VISZONT

BarbuluszPiercing-hez ne menj, két piercing-em is nála készült és mind2 begyulladt (a másodiknak az utókezelésével már inkább a westendbe mentem miután kiszakadt a gyulladás miatt)

2021. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
+ 1 a westend tattoo-ra.
2021. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Barbulusz piercing teljesen korrekt és aranyos, az nem rajta múlik, hogy begyulladt a piercinged 1-es. Mindent pontosan és sterilen csinál, valószínűleg te/a te tested volt a hibás a gyulladásért.
2021. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismeritek az Inkmantattoo-nal a piercingest?
2021. aug. 6. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Korrektek,Kardos Dávid jól dolgozik, és az áraik is jók. Bátran mehetsz oda. :)
2021. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

3-as

barbulusz tényleg korrekt és kedves, előtte és utána is készültek piercingjeim a westendben azokkal soha nem volt semmi, barbuluszé mindig begyulladt.

a szemöldökömet amúgy ő szúrta először, begyulladt aztán ki is dolgozta az ékszert. egy évvel később a westendben újraszurattam, pikk-pakk begyógyult és soha nem volt vele semmi. sok piercingem van mindegyiket pontosan és odafigyelve kezeltem. amelyikkel probléma volt az egyetlen közös nevező barbulusz

2021. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!