Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a szépség szubjektív,akkor...

Ha a szépség szubjektív,akkor miért fogadják hitetlenkedve,hogy én az extrém kövér nőket tartom szépnek és vonzónak?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy most a sovány nők a "divatosak",ők a szépségideálok.

Ettől még el kellene fogadni azt,ha valakinek a hatalmas nők tetszenek.

Vagy ez szégyen?



2021. aug. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak félig-meddig szubjektív. Igaz mindenki kicsit mást talál szépnek, de az emberek nagy része ugyanazt szereti nagyrészt.


Nincs semmi baj, ha neked más a szép. Szerintem csak nem szoktak hozzá és nem tudják mit mondjanak.

2021. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy furcsán néztünk ki az utcán a 192 kg-os exemmel,én 88 kg vagyok.

Csak mindenki hitetlenkedett,hogy mi vonz benne.Nem hitték el,hogy mindene,az egész lénye.

2021. aug. 5. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A fétisedre senki nem kíváncsi. Oké, megértettük elsőre is, nem kell már az 500 milliomodik extrém dagadt nők iránti vonzódásos kérdésedet kiírni. Remélem gazdagok az ilyen hölgyek, mert egy ilyen étkeztetése nem 2 forint és mivel nem élnek sokáig, ezért jó kis summát fogsz majd örökölni egy ilyentől, ha meghal idő előtt.
2021. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Oké hogy a szépség szubjektív de vannak dolgok, amik már annyira a szupernormális ingernek hatnak, hogy akinek az tetszik, az valószínűleg fétises. Ilyen pl. a felpumpált ánuszrózsa-száj. Van akinek a telt ajak tetszik de egy rendellenesen túlnagyobbított szilikonszáj már undort vált ki. A szupernormális ingernek is van egy határa, ami fölött már -véletlenül sem rosszindulatból- csak azok látják azt szépnek, akiknek valami nincs rendben fejben.
2021. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutyát nem érdekli hogy kit tartasz vonzónak. :D
2021. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!