Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a nőt szépnek látjátok?...

Ezt a nőt szépnek látjátok? Miért igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy ilyen vagy ehhez hasonló nőt mennyire láttok szépnek?

[link]

[link]

[link]


Rachel Weisz színésznő. Nekem szépnek tűnik, mintha tökéletesen szabályos, szimmetrikus lenne az arca meg az arcának minden része illik egymáshoz, nem úgy mint akiknek például túl nagy az orra vagy a szemöldöke vagy szája vagy valamije, ami azért meglátszik.

A haja is jól néz ki, dúsnak tűnik, de azért nem túlzás szinten.

A mosolyáról mit gondoltok? Szimpatikus vagy unszimpi?


Van egy ismerősöm, aki kicsit hasonlít rá, a mosolya meg főleg és őt például mindig is olyan tökéletesnek láttam és mások is nagyon dicsérik, milyen szép.



2021. júl. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is nagyon szép, valahogy olyan harmóniát sugároz az egész nő.
2021. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is szép. Van egy egyedi karakteressege amitől nem tucat. Szóval nem az a tipik aktuális divat szépség, hanem kortalan.
2021. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nekem nagyon szép, főleg a szája tetszik.
2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Olyan mintha Natalie Portman és Emma Watson lenne keresztezve egy szintén gyönyörű nőben.
2021. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Óóó, nekem Rachel Weisz régi kedvencem. :) Kb. miatta (meg a zene miatt) nézem meg ezredjére is a Fountain-t. Na jó meg Hugh Jackman miatt...
2021. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyönyörű nő! Mindene szép, az arca, bőre, haja... Daniel craig szerencsés.
2023. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!