Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nagy kérdés: melyik parfümöt...

A nagy kérdés: melyik parfümöt válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Egy főleg alkalmi, de akár hétköznapra is jó férfi parfümöt keresek. Ezek jöhetnek szóba, amit a szavazásnál felsorolok. Akinek egyéb észrevétele van, írja meg!

2021. aug. 11. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Versace Eros EDP
Carolina Herrera 212 VIP Black EDP
Gucci Guilty Absolut
Dunhill Icon
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki is probaltad ezeket, vagy csak netrol kineztel 4 random parfumot?
2021. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyedül a 212 VIP-et nem tudtam kipróbálni sajna, pont ezért azt nem tudom mihez viszonyítani, a többiből volt mintám, meg boltba kipróbáltam. Viszont még így is nehéz a döntés közülük.
2021. aug. 11. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Erosból nem adnék ki több pénzt az edp-re mert majdnem ugyanaz mint az edt.

Mivel reformulálva lett így annyira nem tartós mint régen. Keress 2019-ben vagy az előtt kiadottat, az a régi "recept" szerint van, tovább tart és intenzívebb. A régi edt erősebb lesz mint a mostani edt

2021. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve a mostani edp-nél is erősebb hiába csak edt
2021. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Update: Azóta a 212 VIP Blacket is sikerült kipróbálni, az eléggé tetszik, csak kicsit sokallom, hogy 18 ezer Ft az 50 ml-es, Erosból meg 21-ért 100 ml-t venni, ami nálam azért kitart 3-4 hónapig simán, ha nem fújik magamra napi 10-et még fél évig is, ha nem minden nap fújom, akkor meg egy évig is.


"A régi edt erősebb lesz mint a mostani edt"


Én meg pont azt olvastam valahol, hogy azért adtak ki EDP-t, mert az EDT-re sokan panaszkodtak, hogy nem annyira tartós az utóbbi időben, nem tudom mennyi az alapja. Sajna a sima EDT-t nem próbáltam. Mennyivel másabb, mint az EDP? Mert rajtam ez az EDP amikor próbáltam, 4-5 óráig simán érzett.

2021. aug. 27. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért panaszkodnak rá mostanság sokan mert 2019-ben reformulálták (újraalkották) és azóta nem annyira tartós. Az EDT is kb olyan mint az EDP (sőt kellemesebb az illata) szóval az jobban megéri mert olcsóbb, jobb az illata és ugyan addig birja.

Max annyi hogy nem olyan nagy az intenzitása

2021. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!