Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Patronos gyantat lehet mikroba...

Patronos gyantat lehet mikroban is melegiteni ha nincs diretk ilyen melegito? Mennyire hatekony a patronos gyanta? Ha lehet mikroba hany percig rakjam be?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok nem suru annyira a szorzetem es nem is annyira eross.Hatekony ez a patronos gyanta vagy sem?

Tanacsokat elfogadok.


2021. aug. 11. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, igen. Rá van írva, hogy mennyi időre. De vigyázz vele, először inkább vedd ki előbb, és apránként melegítsd tovább, mert képes megolvadni a hőtől a patron, és akkor kifolyik belőle a gyanta (jártam már így). Másfél perc után vedd ki, fordítsd óvatosan fejjel lefelé, nézd meg, folyik-e már benne a gyanta. Akkor jó, ha úgy mozog, mint egy sűrűbb méz. Ha már egészen folyós, akkor meg fogod égetni vele a bőröd, akkor várj inkább pár percet, amíg hűl egy kicsit.

Amúgy hatékony, persze, ha jól használod.

2021. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, de egyik oldala már forró lesz, a másik még kemény és hideg. Ha sokáig benne hagyod felforrhat és olyankor tönkremegy, nem fog ragadni rendesen.

Inkább tűzhelyen lábasban melegíts vizet és abba állítsd bele.


Gyenge és közepes szőrzetet lekapja, de az erőset már nem nagyon.

2021. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vettem egyet az lenne a kerdesem,hogy igy hideg allapotaban a gorgofej nem mozdul ez csak akkor fog ha felmelegitem?Azert kerdezem mert ha eleve ''elromlott'' akkor nem akarom addig hasznalatba venni.Viszont ha melegites kovetkeztben fog csak megindulni akkor neki fogok:)
2021. aug. 13. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem romlott el. Ha szilárd a gyanta, akkor nem kell görögnie a fejnek (bár legtöbbször szokott). Valószínűleg van alatta kis mennyiség beragadva, ami rögzíti, ez melegítés után elengedi majd.
2021. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen ez volt a problema egy kicsit beragadt

De mar mukodik koszi:)

2021. aug. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!