Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni géllakkozáshoz milyen...

Otthoni géllakkozáshoz milyen szett rendelhető meg, ami nektek bejött? Nektek hogy vált be a házilag elkészített géllakkos köröm?

Figyelt kérdés

Géllakk megmarad hosszú körmön ugyanúgy sokáig? Saját körmömet szoktam megnöveszteni amilyen hosszúra csak lehet, befestem sima lakkal, aztán amikor már összevissza hajlik a köröm, akkor lereszelek belőle, rosszabb esetben levágom. Viszont ez a sima lakk alig bírja egy hétig, 4-5 nap után elkezd lekopni, és elég fárasztó, plusz időigényes állandóan újracsinálni. Elvileg szép egészséges körmöm van, sokáig bírja ilyen hosszú állapotban anélkül hogy letörne, betörne. Ha tennék rá géllakkot, megmaradna kb 3 hétig? Mennyire időigényes otthon géllakkozni? Megéri?

Linkelek kettő szettet amit néztem, és aránylag jónak tűnik, de kíváncsi lennék tapasztalatokra, negatívra pozitívra. Illetve ha tudtok olyat szettet amit megéri megvenni (UV lámpával együtt kellene), és ha linkelnétek azt megköszönném. Meg eleve tapasztalatok is érdekelnek, hogy kinek hogy vált be az otthoni géllakkozás.


első: [link]


második: [link]



2021. aug. 15. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt, hogy mivel lehet leszedni hatásosan? Roncsolja valamilyen szinten a körmöt?
2021. aug. 15. 22:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal tartósabb, én kb 3 hetente szoktam, akkor is azért mert már lenőtt vagy a körmöm végénél levállt (nagyon vékony és könnyen hajló körmöm van). Külön ilyen szettet én igazából nem vettem mert alap és fedőlakkból is mindenféle létezik, nekem pl rugalmas, jól tapadó alaplakk kell, a kezdőszettekben meg egy bizonyos féle van. Érdemes keresni a környéken körmös cuccokkal foglalkozó boltot, én bementem és elmagyaráztam hogy gél lakkozni szeretnék, mi kell hozzá? Az eladóval meg összeraktunk egy kezdőcsomagot olyan lakkokból amik az én körmömre ajánlottak.

Lereszelni is lehet de le is lehet oldani, én úgy szoktam hogy lereszelem amíg már látni az alaplakkot foltokban, aztán körömlakklemosót (vagy tipoldót) teszek egy negyed vattakorongra és alufólia darabbal a körmömre rögzítem (kapni ilyen kis szilikon vagy műanyag "sapkákat" amik ott tartják) kb 10 perc múlva le is lehet kapargatni a maradék lakkot. Nekem leszedéssel együtt kb 3 óra újrakenni a körmöm de elég pepecselős vagyok, de szerintem még így is jobb mint 4-5 naponta fél napig nem érni semmihez mert atom lassan szárad a körömlakk.

2021. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég kezdtem körmözni, nekem ez a kezdő szett teljesen bevállt. Most akciós áron meg tudod venni, úgy látom. Van hozzá lámpa is, reszelők, buffer, narancsfapálca, alap- fedőlakk, plusz választhatsz hozzá 2 géllakkot, amit a szett tartalmaz. Én vettem hozzá még néhány csodás színt, alig várom, hogy mindet kipróbáljam.

[link]

2022. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!