Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges-e visszajelezni...

Lehetséges-e visszajelezni (férfi) ismerősként egy nőnek, hogy jól áll neki, teltebb vagy hogy hízott? Tud egy ilyen bók (akár csak burkoltan) jól esni?

Figyelt kérdés

Szokásos bók, hogy valakit megdicsérnek, mert milyen szépen lefogyott.


Nekem kifejezetten a teltebb, molettebb alkat tetszik, így ha azt látom, hogy némelyik nőismerősöm arányosan teltebb lett, szívesen jelezném nekik vissza, hogy jól áll nekik. De NEM merem megtenni, még egy egyszerű "milyen csinos vagy"-al is óvatos vagyok, mert nem tudom, nem érti-e félre. Pontosítok: nem közeledésre gondolok, csak egyszerű, pozitív visszajelzésnek, aminek a másik örül és talán nő tőle az önbizalma egy kicsit.


Azt gondolom, hogy a vékonyság és fogyás irányában meg lehet ezt tenni kötetlen, ártatlan bókként, de a másik irányban lehetetlennek érzem.


Nektek volt jó tapasztalatotok erről?


26/F


2021. aug. 16. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nem. Ez nem tud úgy lejönni, hogy mindenképp pozitívnak fogja fel a nő.


Bókolj úgy, hogy nem a testalkatára és súlyára van kihegyezve a dolog.

Pl: "megfigyeltem, hogy mostanában csak úgy sugárzol"


Azt még azért hozzátenném, hogy a legtöbb nő nem örül annak, hogy hízott!

2021. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, hogy ha ugyanilyen lelkesedéssel jelzed a férfitársaid gyarapodását is.
2021. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Minek jelezni?


A felnőttek javarésze elhízott, vagy el fog hízni.

2021. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Mások súlyával bókolgatni nem bölcs dolog. Sem plusz, sem mínusz irányba. Sose tudhatod, hogy az illető akart-e fogyni vagy hízni.
2021. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel egy nő sose örül a hizasnak, ezért inkább ne bokolj nekik ezzel :)
2021. aug. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én örültem az ilyen bókoknak amikor meghîztam.
2021. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!