Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány nap után szoktam visszaje...

Hány nap után szoktam visszajelezni állásinterjúról?

Figyelt kérdés

Hétfőn jelentkeztem egy üzletbe részmunkaidőre (egyetemistaként) szerdán visszahívtak, hogy behívnak interjúra péntekre.

Mondta az üzletvezető helyettes, hogy visszajeleznek majd.

Általában hány napon belül szoktak?

Sajnos nem kérdeztem meg :(


2021. aug. 8. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha felvesznek akkor 1 heten belul megkapod a vaalszt szerintem, ha nem akkor necces. Nem biztos az se hogy valaszt kapsz
2021. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
1-30 nap, de van ahol hónapok múlva szóltak (de ez nagy multinál, üzletben sztem max egy hét). A majd visszajeleznek persze 95 százalékban sosem jelez, így keress nyugodtan tovább.
2021. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

A cégek nagy része nem szokott vissza jelezni, hogy menjél be egy állás interjúra, mert kíváncsiak rád, és hogy jobban meg szeretnének ismerni.

Nem hiába szokták azt mondani, hogy ha el küldtél 100 db önéletrajzot, akkor a legjobb esetben is 20 helyről vissza szólnak.

Nekem volt olyan is hogy, el küldtem az önéletrajzomat egy céghez még januárban, és napokban szóltak vissza, hogy menjek be hozzájuk egy állás interjúra. Visszafogottan el mondtam a nőnek a telefonba, hogy ez nem így működik, hogy több hónap a vissza jelzés.

Keressél csak tovább, kérdező.

2021. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Multinál több szokott lenni, mert ott elég nehézkes az engedélyeztetés, sok embernek jóvá kell hagyni. Nekem volt, hogy 3 hét múlva szóltak, hogy felvettek, már rég le is mondtam róla.

Kis cégnél szerintem 1 héten belül szólnak.

De ha nem téged választottak, akkor nem szoktak szólni. Ritka esetben írnak egy egyenlevelet, hogy köszi, de nem. Volt olyan, ahonnan 1 hónap múlva kaptam ilyen levelet, már nem is tudom minek, mikor már rég magamtól is rájöttem, hogy nem kellek nekik.

Ne vedd fel, ezer dolog miatt lehet, hogy nem kaptad meg az állást, keress tovább.

2021. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hely, ahonnan 7 évvel később jelzett vissza a HR-es picsa, hogy frissítsem az önéletrajzomat és behívna utána egy ismételt interjúra.
2021. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Persze nézelődök még, igaz az interjú óta csak 2 nap telt el meg ugye hétvége, úgyhogy nem is lepődök meg.

De jövőhéten hátha.. ☺️

2021. aug. 8. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha hónapok, nekem volt, hogy 2 hónap múlva szóltak, h menjek be.
2021. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Dolgozni vagy interjúra?

2021. aug. 8. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
interjú
2021. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a hely vicc ahol 2 hónappal vagy annál is később szólnak.

Volt, hogy fél év múlva hívtak, hogy mikor tudnék kezdeni. Mondtam, hogy ne röhögtessen már 4 hónapja van munkám máshol.

De mondom mennyit tudnának adni? - hát az nem telefontéma.

Mondom akkor nem érdekel. Nagy nehezen elárulta, hogy bruttó 330.

Mondom az vicces, mert jelenlegi helyen kapok bruttó 440-et. Mondtam is hogy ne erőltessük és leraktam.

2021. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!