Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna bőr vagy fehér?

Barna bőr vagy fehér?

Figyelt kérdés
Sziasztok,(lány vagyok) tehát nekem alapjáraton fehér a bőröm, nem mondanám hófehérnek, de mikor kimentem a napra viríttotam, ugye én nem is magyarba lakok, hanem németbe, ahol általában nem szokott se olyan meleg lenni, se napos idő, es eselyem sincs lebarnulni, ugye voltunk otthon magyarba nyaralni, és eléggé lebarnultam, vagyis ilyen világos kreol bőröm lett, nem olyan barna, hanem világos kreol, a lábam meg kicsiit már sötétebb kleor. Mostanábban jobban állnak a pink ruhák, meg minden,, dee.. valamiert hianyzik a feher bőröm, szerintetek melyik bőrszín szebb?
2021. aug. 17. 17:32
1 2
 11/11 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Mindkettő szép. Válaszd azt, amilyen színeket kedvelsz. Hideg tónusú ruhákhoz jobban passzol a barna, a meleghez a fehér.
2021. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!