Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy majdnem...

Miért van az,hogy majdnem minden csaj dagadtnak mondja magát? Az aki közepes,és az is aki vékony?

Figyelt kérdés

#szépség #Örök rejtély xd
2021. aug. 29. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eltorzult énkép, sajnos sok vékony, szép lány tényleg kövérnek látja magát.

Visszaigazolást vár, hogy "jaj nem is vagy kövér".

Rosszabb esetben meg csak frusztrálni akarja a kövérebb társait és látványosan siránkozik, hogy mennyire kövér-amikor volt rajtam túlsúly nem egy nő csinálta ezt velem. Egyik kolléganőmnek szinte lapos hasa volt, felemelte a pólóját és mutogatta nekem, hogy nézd, mint egy disznó, fogd meg, tiszta zsír. Annyira elegem volt már ezekből az átlátszó szurkálódásaiból, hogy azt mondtam neki "igen tényleg van mit fogyni". Zavarba jött. Nekem meg lelkiismeretfurdalásom volt utána.

2021. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátnőm 2 szülés után is vékony volt, de most már betegesen sovány. Amikor 10 kilóval több volt mint most, a bőrt mutogatta magán, zsír nem volt vagy csak alig, hogy milyen kövér. Amikor kövér volt a 167 cm magassagahoz 58 59 kiló volt, közvetlenül szülés után. Most jó ha van 45. De legalább nem sirankozik.
2021. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én mikor vékony voltam is csúfolt a barátom, hogy milyen kövér vagyok.

A szüleim is csúfoltak.

2021. aug. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellenek a szimpátia szövegek. Jajj nem is vagy az, olyan szép vagy nem tudom miről beszélsz.

A különbség aközött aki komolyan gondolja és aki nem, hogy előbbi ha beszólsz neki max szarabbul érzi magát, utóbbi meg felkapja a pumpát, hogy mekkora paraszt vagy.

2021. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, én meg utálom, hogy vékony vagyok és nem tudok hízni. Tök jó lenne nagyobb popsi meg cici, meg ha a hátam nem lenne olyan csontos. Bár így is szeretem magam és sokaknak tetszek(158 cm/48 kg), de tökre örülnék plusz 4-5 kg-nak, csak nem tudok hízni.
2021. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttál te már nőt, aki teljesen elégedett az alakjával? ;)
2021. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!