Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan dagadtnak és csúnyának...

Olyan dagadtnak és csúnyának érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Régebben anorexiával küzdöttem de sikerult kikerülnom belole mar egy éve. Azota megbékélt es a testemmel de az utóbbi időben folyton rossz kedvem van es sirhatnékom, amiatt ahogy kinézek ,mert csunyanak es kövernek látom magam. Mások szerint szep vagyok es es jo alakom van de szerintem csak kedvességbol mondjak. Utalom a testem mar szoszerint nem merek kimenni az utcára ugy szégyellem megmutatni magam . Most 167cm vagyok és 49kg ,hogyan tudnék tul lépni ezen a gondolatom es ujra boldog lenni ? 14/L

2016. márc. 18. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust, mert szerintem anélkül nem fogsz tudni kilábalni ebből a lelki dologból.

Itt csak ő tud segíteni rajtad, ha magad képtelen vagy belátni, hogy ehhez a magasságodhoz a súlyod tökéletes.


Fogadd el magad, szeresd magad.


Egy jó gyakorlat: állj a tükör elé és mondd bele a szemedbe, hogy "Szeretem magam." Ezt annyiszor ismételgesd, amíg végül tényleg el is hiszed magadról, hogy szereted magad.


Olvass sok önfejlesztő könyveket, amik segítenek túljutni ezen a krízisen.

2016. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy még mindig beteg vagy, és orvosi kezelés kell, főleg, hogy a NORMÁL súly kezdődik 56 kg-nál nálad, tehát még abban sem vagy benne....
2016. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így is vékony lehetsz. Nem kedveskedésből mondják az emberek, hidd el. A buksidban vannak gondok, kérj segítséget, ha egyedül nem tudod elrendezni magadban. Ez lelki probléma, nem a külsőddel van gond.
2016. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sportolj vagy jógázz szerintem:)
2016. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van, keress fel egy pszichológust ő tud neked segíteni.
2016. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
71%
Te sírsz ? Én mit mondjak ???? 164cm vagyok és 64kg!!!!
2016. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is 164cm és 64 kg... :/
2016. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hallod,tök szerencsés vagy,a magasságod full arányos a súlyodhoz:)Viszont azt nem tudom,hogy milyen az alakod formája.Eseteg tudnál privátban képet küldeni?
2016. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Normálisan nézel ki, én 166 cm és 46-47 kg vagyok
2016. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!