Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézzek ki idősebbnek?...

Hogy nézzek ki idősebbnek? (Mindenki túl fiatalnak néz)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, de mindenki ilyen 14-15 évesnek néz. Van szakállam is, ami elég dús. A magasságom olyan átlagmagasság alja kb. Normálisan öltözködöm, hajam is mindig normálisan be van állítva. A lányok is mindig túl fiatalnak néznek, a boltban mégis elkérik a személyimet, nem hiszik el, hogy egyetemre járok, stb.


Leginkább azt vettem észre, hogy nem is én nem nézek ki 19-nek, hanem a korombeliek néznek ki leginkább 25-26 évesnek és manapság mindenki olyan colos, de csak a mostani korosztálynál jellemzőbb egyre gyakran. Emiatt az ilyeneket általánosítják 19 évesnek, egem meg néznek 14-nek. Pedig érdemes lenne megnézni hogyan néz ki egy 14 éves... Mit lehet ezek ellen tenni, csak mert elég zavaró?


2021. szept. 1. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak engedd el, tenni nem tudsz sok mindent,de később, mikor 40-50 leszel, és sokkal fiatalabbnak néznek, az tök jó lesz. Zavaró, de egy idő után meg lehet szokni. Ezt úgy mondom, hogy teljesen átérzem, és egyetértek veled abban, hogy a korosztályunk néz ki már sokkal idősebbnek 😅 Én 22 vagyok, férjnél vagyok és van egy gyermekem. Mindig megkérdezik, hogy "kistesó?" Mikor mondom, hogy az anyja vagyok, hüledeznek, mert 14-nek néztek..
2021. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeken mindig csak nevetek. Első hozzászólóval együtt tudok érezni. 23 vagyok, férjnél vagyok és van 2 gyerekünk, múltkor beszaladtam a boltba, férjem mondja hozzak már 2 sört neki. Kasszánál elkérték a személyim, mikor meglátta a nő személyim elkezdett röhögni, és azt mondja "hülye vagyok, bocs" hát mondom semmi gond csak sietnék mert a két gyerekem kint vár a kocsiba (apjukkal mielőtt valaki betámad hogy a gyerskeket a kocsiba hagyom) 😂 perce csak viccből mondtam neki, kicsit zavarba jött de csak nevetett és még bocsánatot is kért szegény 😅😄
2021. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Tőlem megkérdezték 16-17 évesen, amikor is a kisöcsémmel jöttünk haza a telekről, hogy jaj, de helyes kisfiú, a magáé? :D
2021. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én 29 vagyok(nő) és a mai napig időnket elkérik a személyimet.
2021. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!