Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki idősebbnek néz? 16L

Figyelt kérdés

Egyfolytában idősebbnek néznek az emberek, aztán amikor elmondom, hogy még csak 16 vagyok, nem hiszik el, valaki ki is akadt, hogy tuti nem annyi vagyok :( Pedig nem sminkelek (maximum alkalmakkor, de akkor sem vagyok agyon festve, a szemem van kihúzva, ennyi) egyszerű tornacipőben közlekedem, nem viszek fel túl kivágott felsőt, és csak itthon hordok sortot. Valahogy mégis általában 18-19-20nak néznek az emberek, ami kicsit zavar.

Miért lehet ez, hogy ennyivel idősebbnek látszom?


2015. aug. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így születtél, ilyen a genetikád, ennyi.
2015. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet azért mert 10 kiló vakolat van rajtad.
2015. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azert, mert testileg erettrbb vagy, olyan a ruhazatod, hajviseleted, ami a fiataloknal nem fordul elo, magas vagy/molett vagy. Szamos oka lehet.


Engem is idosebbnek nezek, de en mindig feketebe jarok es az oregit.


16.l

2015. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2es:(leírtam egyszer, de a gyengébbek kedvéért mégegyszer...) NEM sminkelek, CSAK és kizárólag alkalomra vagyok hajlandó sminkben megjelenni, de akkor is csak a szememet húzom ki!!! meg nem is szeretném, hogy 10kg vakolat legyen rajtam, nem vagyok ház, amit festegetni kell... -.-"


3as: általában én is sötétteb ruhákat veszek fel, világosat csak nagyon ritkán, de sosem rózsaszínt (azt ki nem állhatom). A hajammal sem csinálok semmit, kiengedem ha nincs meleg, de általában össze van kötve, nem szoktam vasalgatni, sem festeni.

2015. aug. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!