Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A TimeStore.hu-n eredeti...

A TimeStore.hu-n eredeti órákat árulnak?

Figyelt kérdés
Néztem az oldalukat és egészen jó áron vannak márkás órák, viszont nem tudom hogy eredetik-e. Azok lehetnek vajon?
2021. szept. 3. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már többször vásároltam náluk, mindig 150+-os órát. Mind eredeti volt, garanciával, márkaszervizben ellenőrizhetően.
2021. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
igen
2021. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! ;)
2021. szept. 4. 14:05
 4/10 anonim válasza:
55%
Nem ajánlom! Az rendelésem visszafizetése 2 hónap után sem történt meg! E-mailekre nem válaszolnak, a telefonos ügyfélszolgálat fel sem veszi! Még a legjobb órák is elromolhatnak, a garanciális ügyintézés nem foglalkoztatja őket. Vásárolj tőlük nyugodtan, de ha termék meghibásodik fordulhatsz fogyasztóvédelemhez, mert nem fognak szóba állni veled!
2021. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Magichand85 válasza:
39%
Szia, nem, nem eredetit árulnak, nézd meg a Facebookon a kommenteket. Talán a drágább órák eredetiek, de ebben sem vagyok biztos.
2021. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Érdemes pl. az ilyen tájékoztatókat figyelembe venni:


[link]

2021. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%

Véleményem szerint nem eredeti. Rendelni akartam tőlük karórákat 490 000 ft ért. Nem voltam benne biztos hogy eredetiek az órák ilyen árral. Felvettem velük a kapcsolatot hogy azon kivűl hogy ők azt allitjak hogy minden eredeti tudják-e igazolni bármilyen beszállítói vagy gyártói dokumentummal. Ezután már nem is válaszoltak :D de nekem ez elég is volt hogy ne rendeljek tőlük.


Még annyi hogy pl. A Festina hivatalos oldalán megvan jelölve a weboldal mint "nem támogatott értékesítési hely". Tehát pl. a Festina sose szállított nekik de ők mégis állitják hogy igen ezek pedig eredeti órák.

2021. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit én rendeltem, tuti eredeti. Bevittem a márka üzletébe megnézetni és igen, eredeti.

Persze lehet, hogy árulnak kamut is, azt nem tudom.

Plusz pozitívum volt, hogy rendelés után 24 órával már ki is hozták.

2022. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Kamu. Lehet hogy vannak eredetiek de nagyrésze nem eredeti.
2022. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem megbízható a timestore, valós ügyfélszolgálatuk sincs, a céginfomráicó is nulla, aki itt azt írja hogy a timestore eredetieket árul annak üzletileg köze van a timestore-hoz, de egy csaló banda. Olyan armani órákat árulnak 30-ért, amik máshol 150 ezer. Senkinek nem ajánlom.
2023. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!