Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik ilyen jóképűek, azoknak...

Akik ilyen jóképűek, azoknak könnyen megy a csajozás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6WM7p1dRRuM&lc=z23bhpxo3z2xv..

A stílustól és a belső értékektől most tekintsünk el, mert a nőket sem az fogja meg. Legfeljebb megtartja.



2021. szept. 5. 12:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki?
2021. szept. 5. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jo videot linkeltel? Ezek valami kobanyarol szabadult csoves ciganyok.
2021. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Az lehet, de attól még jóképű férfi arcuk van. Biztos hogy sok nőnek bejönnek, pláne akiknek ez a típus az ideálja. Ők láthatóan nem incelek.

2021. szept. 5. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hat nekem ez ogre, nem pedig jokepu.
2021. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Sokan szeretnének ilyenek lenni. Ogre az a Berki például.

2021. szept. 5. 20:44
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
48%
Az igazán jóképű férfiaknak MINDEN emberi érintkezés könnyebben megy. Legyen szó csajokról, állásinterjúról, hivatali ügyek intézéséről. És ezt csak most veszem észre, amikor már kiöregedtem a jóképűségből.
2021. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én nem tartom jóképűnek. Plusz az a stílus és kisugárzás amit mutat a videóban.. hát lányként eléggé le kéne vinnem az értékrendem, hogy egyáltalán köszönjek neki..


Akik jóképűek ÉS TUDJÁK is ezt magukról, ők igen, könnyebben fognak csajozni, mint aki kevésbé hisznek magukban.

2021. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

krappekám úgy nézz ki mint a jobboldali csávó erről a mémről: [link]

Nem néztem még soha meleg poreszt de kb mint így képzelném el a színészeket. Semmi férfiasság

2021. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!