Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan parfüm, mint a Hugo...

Olyan parfüm, mint a Hugo Boss Bottled mi van még?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a Boss Bottled, de sajna nagyon gyenge rajtam, meg olvastam, hogy mások is panaszkodnak rá. Kellemes illat, de 10 percig, ha érződik kifújás után rajtam, és nem hamisítvány, mielőtt bárki ezt gondolná. Régebben volt a Boss Bottled Intense, de már kifutott. Most van a Bottled EDP, de aki próbálta, azt írta, hogy annak semmi köze az eredeti Bottled EDT-hez. Akkor a Bottled vonalról minek van még ilyen illata, vagy más márkából esetleg? Olyan, ami érződik is pár óráig.

2021. szept. 24. 08:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*A leleményes Hugo hashtaget nem én írtam, én Hugot akartam, nem tudom mit automatizál ez az oldal össze-vissza.
2021. szept. 24. 08:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Michalsky II Berlin (fekete, arany pöttyös üvege van [link] ) nem tudom Magyarországon kapható e.
2021. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Michalsky II Berlin másolata a Hugo Boss Bottlednak.
márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!