Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, honnan tudhatom ha...

Lányok, honnan tudhatom ha helyesen gyantáztam le itthon a bajszomat? L/25

Figyelt kérdés
A tegnap előtt rávettem magam, hogy gyantazzam le itthon a bajszomat. Még sose csináltam ilyent előtte, de a testvérem, aki már 2 éve csinálja magának, elmagyarazta mit és hogy kell csinálni. Több videót is végig néztem, gondoltam belevagok. Megvártam amíg kihűlt kellően a gyanta és elkezdtem a gyantázást. A szám bal felén mondhatni tökéletesen ment, a jobb felén nem annyira. Lehet azért mert már jobban kihult a gyanta, nem tudom. De voltak teruletek, ahol maradt 1-3 apróbb szőrszál. A kérdésem az lenne, hogy honnan tudhatom hogy gyokerestol húztam ki vagy sem a szoroket? Nézegettem a gyanta csíkokat így utólag de csak kis szőke szálak látszanak rajta, gyökeret mintha sehol nem látnék... Aggódom, hogy nem tépte ki gyokerestol, azt pedig nem szeretném ha több és sötétebb nőne ki így utólag. Gyantázás után keményen felduzzadt és elzsibbadt a szám feletti hely. Várom a tanácsokat! Köszi!

2021. szept. 29. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyanta gyökerestől tépi ki, ha nem látsz több szőrt akkor kiszedte, ha van egy kettő akkor csipesszel húzd ki. De olyan nincs a gyantánál hogy félig kiszedi félig nem
2021. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Erre gondoltam én is, de mivel nem láttam gyökereket a pici szőrök végén, azt hittem hogy valamit elrontottam. És ha mondjuk nem húzod kellő erővel és gyorsasággal? Akkor lehetséges hogy felületesen kihuzigalja a látható szálakat gyökér nélkül?
2021. szept. 29. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyanta gyökerestől tépi ki, ha már tényleg nem maradt több szőrszál, akkor jól kiszedted, a lényeget csipesszel és zsinóros módszerrel is lehet kiszedni, aki tudja azt a módszert.

Ha nem húzod kellő erővel és gyorsasággal, akkor vagy benne marad a bőrben, vagy kihúzgálja a szálakat gyökér (szőrtüsző) nélkül, vagy egyéb helyzetben ráragad, de nem jön ki.

2023. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!