Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy orral tényleg kevesebbet...

Nagy orral tényleg kevesebbet érnék, mint mások?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.Nuku önbizalom, nuku ego. Normálisan öltözködöm, az alakomra kaptam visszajelzéseket, hogy "bomba" jó.Bár nem nagy a mellem meg ilyesmi, de arányos vagyok mert sportoltam régebben.Szőke nem festett hosszabb hajam van kék szemem..ÉS nagy orrom :/. Néha már teljesen azt hiszem, hogy kevesebb vagyok ez miatt.Régebben sokat csesztettek vele, már középiskolában nem hozzák szóba persze, de tudom, hogy nagyon sok embernek nem tetszik..szerintem nagyon elrondít :( az orrom miatt egyáltalán nem tudom magam szépnek látni meg semmi.Szerintetek? :/ Tényleg ennyire csúnya? Volt már barátom nem is egy, de egyik sem volt szerelmes és teljesen abba vagyok, hogy ez miatt.
2010. szept. 1. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna.
2010. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, nekem is elég nagy az orrom. De sajnos nem tudunk ez ellen tenni semmit. Vagyis egyedül a műtét, de néztem az árakat, amik olyan magasak, hogy esélytelen, hogy egyszer is megtehessem. :-(

De attól még nem vagyunk kevesebbek! És akinek csupa szeplő a feje, vagy elálló füle van, vagy segg álla? Ők is kevesebbek? Mindenkinek van hibája, valahogyan muszáj megtanulni együtt élni vele.

2010. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem 2 év múlva lesz egy orrsövény műtétem ( TB támogatott mert nem kapok levegőt ) de az a formán nem nagyon fog változtatni. :S Az árak meg tényleg olyanok, hogy hát mire annyi pénzem lesz már ááá :D Hát én igazából tudnék vele élni, ha más is elfogadná..
2010. szept. 1. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy érsz kevesebbet... aki meg vmi olyasmi miatt cikiz, amiről nem tehetsz, annak a véleményére nem érdemes adni.
2010. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az orron múlik, nekem kicsi pisze orrom van mégsem vagyok szép.
2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Énis ugyanígy nézek ki mint te a leírtak alapján. Engem is nagyon zavart az orrom de megtanultam vele együtt élni!! Nem csak akkor kell tudnod együttélni vele ha mások is elfogadták olyannak. Elősször neked kell megbarátkoznod vele és eljutni odáig, hogy nemis gondolsz az orrodra, nekem ebben egy fiú segített és azóta teljesen megváltoztam..énis csúnyának tartottam magamat az orrom miatt de már nem gondolok rá és szépnek látom magam. Egyszerűen féltem ránézni arra a fiúra aki tetszett mert azthitem, hogy ő csak a nagy orromat látja és a többit nem de nagyon nagyot tévedtem. Nekem még nem volt barátom ..gondolom részben azért is mert az orrom miatt nem volt önbizalmam de így h elfogadtam jobb lett a kisugárzásom és remélem h nemsokára vkivel összejövök..van jelentkező :P Egyébként az emberek nem néznek miatta ccsúnyának vagy kevesebbnek, csak te gondolod azt! El kell fogadnod! Nekem is nehéz volt...akkor jöttem rá h nagy orrom van amikor 9. év elején egyik osztálytársam mondta és onnantól kezdve több mint másfél évembe telt mire elfogadtam, most 11.-es vagyok és a 9.-ben béna csajból egy menő csajszi lett :D Sok sikert :)

17/L

2010. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fele akkora orral mint ami van most nekem tökszép lennék:) de igy:/ borzalmas. énis utálom. de nem foglalkozok vele te se tedd. sminkeld a szemed erősen hogy oda vonnzza a tekinteteket mondjuk én nem sminkelek de mind1:) és tényleg fogadd el ettől nem vagyunk kevgesebbek én pl szeplős is vagyok de azt mondták joláll:D és van pár jelentkezőm:D és smároltam már álompasivalis:D szoval nem az orron mulik hiddel:) kisugárzás:D

16l

2010. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!