Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érvek vannak az akasztó...

Milyen érvek vannak az akasztós szekrény mellett, és ellene? Meg lehet lenni nélküle?

Figyelt kérdés
Most készülök berendezni egy nagyon pici szobát, és nem tudom, hogy tervezzek-e bele akasztós szekrényt. Azt gondolom, hogy nagyon praktikus, mert az ember csak felakasztja a holmit, nem kell hajtogatni, nem gyűrődik, de úgy érzem feleslegesen sok helyet vesz el. Összehajtva kisebb helyen elférnének a cuccok. Eddig mindig volt akasztós szekrényem, de ha most nem lenne, félnék hogy nélküle nem tudnék rendesen tárolni bizonyos holmikat. Ez a dilemmám. Meg lehet lenni akasztós szekrény nélkül?

2021. okt. 6. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Meg lehet lenni, én kifejezetten abba voltam belebetegedve szekrényvásárlásnál, hogy normális gardróbszekrényt nem lehet kapni, pakolják tele az akasztós résszel. MINEK?


Egy akasztós rész kell a kabátoknak, amit nem hajtogatsz be méretből adódóan, és ennyi.

2021. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon praktikus, nem emlékszem, hogy valaha is éltem volna olyan helyen, ahol ne lett volna. Még a legcsövesebb koleszban is volt. De ha nincs sok ruhád, és nem nagyon hordasz ingeket, öltönyt, ilyesmit, akkor meg lehet lenni nélküle. Pár cuccot fel lehet rakni fogasra, vagy esetleg ilyen gurulós állványra, annak nem tudom, mi a pontos neve.
2021. okt. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden télikabát, dzseki érzi jól magát összehajtogatva, polcra gyömöszölve.
2021. okt. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kell akasztós rész. Ha kicsi a helyed, akkor csak rövid ruhának valót tervezz és azt is egy ajtó szélességgel. Vannak olyan ruhák, amiknek muszáj, mert nem hajtogatható. Lányoknak ingblúz, olyan felső, amit nem lehet hajtogatni, szoknya. Fiúknak öltöny, ingek. Ing lehet hétköznapi is, nem csak öltönyhöz való. Mindenkinek szüksége van néhány csinosabb, elegánsabb ruhára.
2021. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ruhatártól függ. Nekem viszonylag sok a kényes ruhám, nem tenne jót nekik a folyamatos vasalgatás, kell az akasztós rész. Pólót, farmert lehet gyűrni a szekrénybe is.


Pro:

-alkalmi ruhákat, ingeket máshol nem igazán lehet tárolni rendesen, kabátokat sem

-nem porosodnak a ruhák, az aljában elférnek tárolódobozok, fehérneműk is


Con:

-Ennek ellenére sok helyet foglal ahhoz képest, mennyi ruha fér el benne

-számomra körülményes vállfákra akasztgatni a mindenséget, de van, akinek ez a könnyebb

2021. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!