Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy bizonyos...

Hogyan tudnék egy bizonyos márkával együttműködésbe kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék együttműködésbe kezdeni egy általam nagyon kedvelt márkával. Hogyan hívhatom fel magamra a figyelmet?
2021. okt. 14. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mint influencer?


Ehhez nagy számú követő kell, aktív, népszerű platform több oldalon, kék pipák.


Kezdj el rendszeresen posztolni, napi szinten, tanulj meg kamerát használni, úgy beszélni, hogy érdekes legyél és ne idegesítő, moderáld az oldaladat, hogy a komment szekció se legyen tele trollokkal.


Nem mindenki elég fotogén, kamerakész ehez, és nem mindenki bírja lelkileg az ezzel járó trollokat, piszkálódást, kéretlen kritikát, szexuális zaklatást, fura pmeket, azt ha odajönnek hozzád a tecsóban, ha ismeretlenek elkezdenek fotózni és filmezni amikor pl lemész kenyérét.

2021. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha én keresném meg őket?

Vagy azt nem lehet?

2021. okt. 20. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Ameddig nincs jelentős számú követőd, szerintem nem érdemes.

Ameddig nem tudsz valami olyat nyújtani ami nekik is kecsegető, pont olyan leszel mint a többi ilyen bébi influencer.


Napi hány csaj ír szerinted nekik, hogy "influencer vagyok, küldessz ingyen cuccokat?"


Nekem sincs nagy accountom, pár ezer követő, egy posztra kapok pár száz lájkot, és ez kutya füle, de én nem is próbálok ezzel befutni.

Ezekkel a kondítciókkal a hastagek alapján heti 2-3 ilyen megkeresés jön, hogy "szia modelleket keresünk" meg hogy "promotálnád az új gyertya bizniszemet?"

2021. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem influencer akarok lenni!!

Egyetlen márkával való munkát szeretnék!

Mivel ugyan az érdekem mint nekik így én is támogatnám őket, és ők is engem

2021. okt. 22. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, szóval pontosan milyen jellegû támogatás ez?
2021. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Műköröm. Crystal nails márkáról beszélek egész pontosan
2021. okt. 23. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, és körmös vagy vagy modellkednél?
2021. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Körmös vagyok

A kettőnek miköze egymáshoz😂

2021. okt. 24. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!