Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok luxus cikkeknek...

Ezek a dolgok luxus cikkeknek szamitanak? Megszolnad ezek miatt a tulajdonosat ha az a baratod?

Figyelt kérdés

sajat penzembol 21 eves letemre a kovetkezo dolgokat vasaroltam ossze az elmult 2 evben, es ezek miatt megszoltak a barataim h minek nagykepuskodok, nincs szukseg ezekre a statuszszimbolumokra. velemenyetek?


htc tilt 2

apple ipod nano 5 es touch

abercombie ruhak

babana repuplic ruhak

zara ruhak

h&m ruhak

American Eagle


2010. szept. 2. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

A htc tiltet nem is tudom, hogy mi :D

Ipodja sok embernek van.

Márkás ruhái is, bár nekem az Abercrombie nem tetszik. h&m és zara nekem nem márka. Többit szintén nem ismerem :) Nem szólnálak meg.

2010. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

az a htc tilt 2 egy telefon, itthon meg nem lehet kapni.

a tobbi is ruha

akkor csak egy 60 ezer fos varosban vannak ilyen emberek :S meg a boltos is megszolt h miert kell menoznom ezekkel.

2010. szept. 2. 17:08
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
én is megkérdezném, hogy miért kell? nem mintha érdekelne, lefosom, hogy kinek milyen cuccai vannak, de miért van ilyenekre szükséged? főleg, ha idegesít, hogy mások beszólnak miatta? de amúgy elég gáz, hogy ilyet kérdezel... -.-" te aztán nem vagy felvágós.
2010. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én biztos nem szólnék be neked. Főleg, hogy saját pénzből vetted, nem pedig szülők fizették. Márkás cuccokkal lehet valaki nagyképű és kérkedhet vele, de lehet szerény is..Akik ezek miatt megszólnak csak irigykednek...:) Szóval szerintem ne törődj velük.

2010. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
soha életemben nem hallottam ezekről a márkáról........
2010. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
márkákról*
2010. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

ha neked ezekre van "szükséged",és megengedheted magadnak,akkor nem értem ez miért bántja a barátaid szemét...

nekem nincs szükségem ilyen telefonra és ipod se kell...

olyan ruhát pedig soha nem veszek,amin óriás betűkkel fel van tüntetve a márka,mert...bonyolult így most leírni,de nem akarom,h "látszódjon" :/

de a barátaim nem szólom meg ilyenek miatt!!!pedig...(de akkor milyen barát lennék?!?)

2010. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én sem nagyon hallottam róluk,bár talán azért mert nem érdekelnek az ilyen dolgok...!

Ha saját pénzből(?) van akkor szerintem arra költöd amire csak szeretnéd,ha neked hasznos akkor ne törödj senkivel...!

2010. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruháid miatt piszkálnak meg a telefonod miatt, hanem azért mert felvágós vagy valószínűleg. Ezen kéne elgondolkozni.
2010. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én biztos, hogy nem szólnék meg senkit ezek miatt, tőlem azt vehetnek ami nekik jól esik és örömet okoz nekik. :) Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki mit vásárol. Ha megteheted és szeretnél ilyeneket, akkor igenis vásárolj és ne befolyásoljon senki. Róluk csak süt az irigység. :D De sose vágj fel drága holmikkal, mert az visszatetszést kelt és akkor viszont jogos a megszólás.

Engem is megszólnak pl. azért mert imádom az elektronikai kütyüket és venni is szeretek nagyon. :D Sosem vágok fel velük, csak azért kellenek, mert nagyon szeretem őket és érdekel a technika fejlődése. :) Ruhánál meg ha neked ez tetszik, akkor vegyél ilyet, akármekkora betű hirdeti rajta, hogy milyen márka. :D

2010. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!