Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercing hány nap...

Septum piercing hány nap alatt gyógyul ? És az igaz hogy nem szabad mozgatni és fordítgatni ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A septumot pontosan nem tudom, de az 100% biztos hogy nem napok, hanem hetek-hónapok kérdése, mite begyógyul. És igen, frissen szúrt piercinget nem szabad mozgatni, nem tesz neki jót, a gyógyulást is nehezíti.
2021. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hét után nem volt baja, de ez nem jelenti, hogy meg is gyógyul ennyi idő alatt, csak azt, hogy nem érzékeny. Kezeld octenisept spray-vel napi 2-3 alkalommal, ne forgasd, és ne rántsd meg, akadj be vele semmibe.
2021. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Betadinével ápolom , meg hallottam hogy a Kamillás borogatás is jó rá
2021. okt. 23. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Folytasd a Betadine-nal, a kamillát hagyjad.
2021. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
viszonylag lassan, egy olyan 6 honapot mondanek altalanossagban. ez nem azt jelenti hogy 6 honapig folyamatosan fajni fog, a fajasnak el kellene hogy muljon max 2 heten belul (persze ha egyaltalan most faj neked) viszont a gyogyulasi folyamat alatt nem szabad kivenni a piercinget akar csak egy estere sem mert a lyuk nagyon gyorsan beszukul. ha kicsereled amikor meg nincs teljesen begyogyulva akkor nagyobb valoszinuseggel fertozodik el, ugyhogy ezt keruld. felforditassal kapcsolatban pedig annyit hogy elvileg nem szabadna, a gyogyulasi folyamatot lassitja valamennyivel, de nem fogsz belehalni. meg aztan semmikeppen ne aludj felforditott piercingel, az nagyot tud roncsolni
2021. nov. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!