Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fájhatott ennyire, hogy...

Miért fájhatott ennyire, hogy leborotváltam a lábam?

Figyelt kérdés

Ma leborotváltam a lábam, pont ugyanúgy, mint ahogy eddig is szoktam. Bekentem borotvahabbal, leborotváltam új borotvával (eldobható, de eddig is ilyet használtam). Ahogy az első mozdulatot megtettem, elkezdett fájni a lábam. Először csak kicsit. Mire leborotváltam az egyik lábam, mindkettő olyan szintetn égett, szúrt, csípett, hogy majdnem sírtam kínomban. Eddig sosem volt ilyen, és mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig. Nem égtem le, nem pattanásos a lábam, nincs rajta se új, se régi tetkó, semmi. Mégis ez lett. Mi történhetett? Tudja valaki?

15/l


2010. szept. 2. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
valszeg túl erős volt a pengéje és így megvágtad a lábad. ez nem vehető azonnal észre, de a kínzó fájdalom vele jár. majd a napokban látni fogod, hogy ott lejött a bőr. legközelebb légy óvatosabb, ne nyomd rá annyira!
2010. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak habok amik borotválás után csípnek. én az arcomon tapasztaltam és be is könnyeztem tőle sokszor. ezért váltottam villanyborotvára. bocsi h nem témába vágó volt de ezen látszik h mennyire 1formán érezzük a test különböző részein a fájdalmat.
2010. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mindkettő elkezdett fájni, miközben csak az egyiket borotváltad le - vagy félreértettem? -, szerintem a hab volt a hibás, nem a borotva,
2010. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőre én a borotvára gondoltam, hogy lehet az volt rossz (mert egyszer én is eldobhatóval borotváltam a lábam, és nekem teljesen kikészítette a bőröm), de ha jól értelmezem én is, akkor csak az egyik lábad borotváltad le, akkor viszont tényleg a borotvahab a ludas.
2010. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!