Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nőiesebb...

Mit tegyek, hogy nőiesebb alakom legyen?

Figyelt kérdés

Sokan mondják milyen csinos vagyok de engem már régóta zavar, hogy oszlop alakom van. Szeretnék kicsit nőiesebben kinézni.

Vékony is vagyok. A családba mindenki az. Alacsony is Kb 160-165 cm.

Tulajdonképpen homokóra alakot szeretnék valahogy. Viszont nem tudom hogy kezdjem el itthon és milyen gyakorlatokkal.

Méretarányaim:

Mellkerület:75 cm

Derekam: 60 cm

Csípőkerület: 76 cm


Egy oldalon ma megnéztem és 50 cm derekam kéne legyen, hogy nőiesebbnek nézzek ki. Viszont az nagyon kevés szerintem. Hiába alacsony vagyok.

Edzek inkább csípőre és fenékre?

Valaki volt már ilyen helyzetbe?



2021. okt. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok segíteni amennyire tőlem telik.

Mutass példát milyen vagy kb és mi az elvárt amit szeretnél. Ha 12 kockás hasat szeretnél az nyilván másabb mozgást/életvitelt igényel mint egy balettes alak. Így emiatt ne is hallgass azokra akik majd egyből benyomják, hogy súlyzós edzés vagy hogy zabálj mert ő a kövér nőket szereti.

Azt pedig vedd figyelembe, hogy vannak arányaid. Váll csípő, derék amik azért nem változnak csak úgy mert ez az arány lenne jó neked. Ezek kb fixek. Vannak lányok akiknek genetikailag széles a válluk/hátuk így kb mindig egy fiús alkatuk lesz akkor is ha 50 kg-osak és akkor is ha 70. Tehát azért ez is sokat számít, bár nálad 160 centihez kétlem, hogy így lenne.

2021. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%
Saját tapasztalat alapján... a szumó guggolás és az oldalas lábemelés (nem tudom, hogy ennek a gyakorlatnak mi a rendes neve;a lényeg, hogy lefekszel a jobb oldaladra és a bal lábadat emeled kb. 15 ismétlés után megcsinálod fordítva is, lefekszel a bal oldaladra és emeled a jobb lábad; remélem vmennyire érthető volt😅)segített abban, hogy homokóra alakom legyen.
2021. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Az alkatot a csontozat adja meg, ha oszlop alkatod van, oszlop is marad, akkor is, ha felszedsz izmot vagy zsírt. Jó öltözködéssel ki lehet emelni az előnyös részeket, kicsit lehet közelíteni az alakodat a homokórához.
2021. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Edzz a hátadra,válladra és farizmodra, így kerülhetsz legközelebb a homokórához. Az összetett(compound) gyakorlatokra összpontosíts a legjobb fejlődés érdekében. Attól, hogy a csípődre edzel, nem lesz vékonyabb, sőt, ha túlzásba viszed, szélesebb is lehet, mivel megnőnek az izmaid.
2021. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!