Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudnám eladni...

Hol és hogyan tudnám eladni jól a régi ruháimat?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy nagyon sok ruhám van ami már nem kell. És arra gondoltam hogy eladom őket.de fogalmam sincs hogyan kellene hova kellene feltennem őket? Hol adhatnám el? És ezután a kérdések után is még nagyon sok kérdés felmerül bennem.

Például hogyan tudnák kifizetni a vásárlók a ruhákat. Az oké hogy akár utalnak pénzt de azt nem tudom hogyan kell. Plusz nagyon sokkal kockázattal jár. Hogy kifizetnék e? Vagy a kártyámról lopnának e pénzt. Vagy még sorolhatnám. Lényeg az lenne hogyan tudnám eladni a ruháimat biztonságosan úgy hogy megkapjam értük a pénzt.



#ruha #biztonság #Kezdő vagyok ebben #Köszönöm előre is a segítséget!
2021. okt. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utaláshoz csak a neved és bankszámlaszámod kell, ezekkel az adatokkal meg nem tud pénzt lopni tőled
2021. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vaterára szórd fel.

Ott a megvétel pillanatában online szerződés készül + a Vatera is garanciát vállal a termékekre (ami téged nem érint, mert eladóként először megkapod a lóvét és utána ráérsz postázni - amit muszáj, mert megkúrnak, ha nem teszed).

2021. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak szemelyes atadassal adtam el ruhakat facebook-on, de azokbol is csak a tenyleg hibatlan, markasabbakat.


Egyebkent meg nem er annyit, idom sincs kulon befotozni, kulon eladogatni oket, igy en inkabb el szoktam ajandekozni a tobbseget. Sokan csinaljak meg azt, hogy befotoznak par darabot, de egyebkent “zsakbamacska” szeruen egy ruhacsomagot adnak el egyben x ezerert. En mondjuk igy nem vasarolnek, tenyleg lutri, hogy mit kapsz, de mivel eleg sok ilyen hirdetest latok, valoszinuleg mukodik a dolog.

2021. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van erre kifejezett oldal. Pl a gardrobcsere ott szoktam nézni én is. Vagy a gardrobom applikáció.


19L

2021. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudnának már egy szamlaszám alapján pénzt levenni a kártyádról? Elég tajékozatlan vagy.

Amúgy utánvéttel is eladhatod a cuccaidat pl csomag autómatából feladva ha ennyire parázol a maganemberektől jövő utalásoktól.

Szerintem a gardróbcsere nem rossz. Vagy a facebook marketplace

2021. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!