Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

A régi ruháimat (jó allapotúak csak kifogytam belőlük) vajon érdemes lehet netre feleakni? Ti szoktatok neten ruhákat eladni? És ha igen, hova érdemes feltölteni őket?

febr. 16. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok

Gardrobcsere

Ha jó állapotú és mai divatú simán eladhatóak

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 16. 13:48 Privát üzenet
Szerintem nem. Hirdettem meg ezt azt. Az idő elment vele, és semmit nem vettek.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 16. 13:51 Privát üzenet

Egy próbát megér.

Facebookon régebben hirdettem, hamar elkeltek. Gardrobcserére is tettem fel, viszont ott sokkal pofátlanabbak az emberek (RÉSZEMRŐL, olyanokat tapasztaltam, amit fbn nem: gardróbon eltűnnek az emberek, időt húznak, átbasznak, nem jönnek el találkozókra, kb ingyen akarják a holmit). Én meguntam az egészet :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 16. 13:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! :)

Leginkább basic darabjaim vannak, nem tudom, az mennyire lenne kelendő... lehet feltöltök 1-2-t és meglàtom , mennyire lesz sikeres. A gardrobcsere oldalt nem ismertem eddig, ránézek :)

# 4/4Időpont febr. 16. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek érdemes internetről, használt ruhát rendelni?
Régi tetoválás elfedése lábszáron. A végeredmény nem tetszik. Milyen eljárással érdemes eltűntetni? A lézertől tartok, krémes megoldás érdekelne. Ideiglenes megoldásként milyen...
Szeretnék egy hajszárítót venni, olyan mindenféle extra nélkülit, csak simán szeretnék vele hajatszárítani. A régi most romlott el. Hol érdemes körülnéznem, hol lehet normális...
Mikor érdemes lecserélni a régi epilátort?
Szerintetek érdemes levágatni egy régi nadrág szárát, hogy bermuda legyen belőle? El van szakadva.
A már megunt ruhákkal mit lehet kezdeni? Van-e olyan hely, ahol a régi ruhák tömegeit le lehet adni nagyon minimális pénzért vagy hova érdemes vinni a minőségileg jó ruhákat ingyen?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!