Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg szoktad nézni az utcán,...

Meg szoktad nézni az utcán, hogy más (lány) milyen cipőt hord? Következtetsz ebből a jellemére is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a cipőt szoktam megnézni, hanem az egész öltözékét! :D

Mondjuk az egyenöltözékeken már fönn se akad a szemem, annyi van... Ők egy gunyoros mosolyt fakasztanak belőlem csupán, semmire sem következtetek. Aki már egyedibben öltözködik, na azon hosszabban elidőzik a szemem, hogy vajon miért is ezt és így vette föl.

2010. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Meg, de csak azért, hogy kövessem a divatot.

A jelleme eszembe sem jut.

2010. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Én meg szoktam, ha acélos az plusz pont :):D Ha konzerv meg ilyen sz.rok igenis következtetek a jellemére: idióta divatmajom :P
2010. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utsó! Kifejtenéd ezt? Érdekel!

Milyen konzerv? XD

2010. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
converse :D csak konzervnek hívjuk páran :)
2010. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én van hogy megnézem,de nem kéne egyből megítélni h milyen egy ember mert van akinek nincs annyi pénze hogy az ízlése szerint öltözködjön.
2010. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Turikban nagyon sok egyedi cuccot lehet kapni olcsóér'. Én úgy gondolom, hogy ami divatos, az még drága is, de lehet, hogy tévedek.


Az én cipőmről vajon mit gondolhatnak? Négy éves, kissé mállik, és itt-ott festék meg tusfoltok tarkítják. Amúgy zöld sportcipő, nem "konzerv" vagy valami efféle.

2010. szept. 3. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:

13:22 vagyok

Velem volt olyan régebben h olyan rosszul éltünk h turkálóra nem lett volna pénzünk.

2010. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a "rossz" cipősökről semmilyen véleményem nincs, max kicsit sajnálom őket, de egyáltalán nem ítélem el. Én si kínai tornacipőt hordok pl... Inkább azokat "nézem le", akik 40 ezer forintos vagabond meg 100000 ft-os pinko vagy mi a fene cipőkben menőznek.... meg persze a szutykos 10 ezer + ft-os converse tornacsukások....

És nem azért, mert nekem nincs 10 ezer forintom egy cipőre, csak mondjuk tornacipőre szánalmas és felesleges ennyit költeni.

2010. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Az illető megvesz egy marha drága cipőt, aztán, amikor fut a busz után, a cipője ugyanúgy tönkremegy, mintha olcsóbb helyen vette volna. Mondjuk itt én inkább arra gondoltam a kérdésemmel, hogy a cipő stílusa. Mondjuk lehet elegánsan öltözni lapos sarkú cipővel is. Vagy amit legutóbb láttam, egy tinédzserlány vagy 10 cm-es sarokkal bicegett a főutcán, mert nem bírt menni a cipőben.
2010. szept. 3. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!