Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg szoktad nézni az utcán,...

Meg szoktad nézni az utcán, hogy más (lány) milyen cipőt hord? Következtetsz ebből a jellemére is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnézem, de nem csak a cipőt, hanem az egész ruháját. Persze nem mindenkit, csak akin éppen tetszik valami. Kicsit lehet következtetni a jellemére, a ruhája stílusából, de annyira nem szoktam.

A Converse mániát én sem értem. Én már lettem itt leszólva, mert egy kérdésnél leírtam, hogy nem tetszenek ezek a cipők, eleve a tornacipő nem tetszik. Erre valaki benyögte, hogy a Converse mindenkinek tetszik, csak aki csóró és nem tudja megvenni, az mondja azt, hogy nem tetszik neki :)

2010. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
na igen, mondjuk a 10 centis sarkú cipőkben botladozó tiniket is mindenki megnézi szerintem :D Mondjuk én eleve nem hiszem, hogy egy 14-5-6 éves lánynak olyan cipőre van szüksége, de ha még járni sem tud benne, az külön vicc :D
2010. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, hogy a drága cipő hamar tönkre megy, nekem vannak drága cipőim, de nekem nem mennek tönkre... nem tudom, hogy ti mit csináltok a cipőkkel, de nekem semmi baja egyiknek se. :D azon meg ne csodálkozzatok, ha attól megy szét a cipő, ha éjjel nappal azt az egy cipőt hordjátok... turiba meg imádok vásárolni, olyan jókat kilehet fogni. :D
2010. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért nézem meg, mert olyan cipőm van amit eddig csak 2 emberen láttam. És nem akarom, hogy még vkinek olyanja legyen. :D:D (Netensincs róla kép, egyébként.)
2010. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!