Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi parfüm, ami nagyon...

Férfi parfüm, ami nagyon édes, olyan, mint a gyümölcsleves szegfűszeges-fahéjas illata?

Figyelt kérdés
Néha szoktam érezni mellettem elhaladó férfiakon egy olyan parfümöt, amiről mindig a gyümölcsleves édeskés-szegfűszeges-fahéjas illata jut eszembe. Nagyon átható és finom az illata. Valaki tudja, hogy mely parfümökre jellemző ez az illatvilág?

2021. nov. 1. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bulgari man in black

hasonlo mint amit irtal

2021. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Bulgari Man in Black nagyon jó parfüm, tényleg fűszeres.Viszont kicsit sem édes.
2021. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jpg ultra male
2021. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Versace Eros
2021. nov. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én szegfűszeget szoktam néha rágcsálni és a cipőmbe olykor-olykor őrőlt fahéjat szórni.

Olcsó és praktikus megoldás. Persze a zoknim néha barnás lesz emiatt, de se a cipőmnek sem a lábamnak nincsen szaga, csak édeskés fahély illata.

A szegfűszeg rágicsálását viszont csak a legkeményebbeknek javaslom. Mondjuk hófehér nem lesz tőle az ember foga, de aki kávézik és dohányzik is, annál nem látható semmilyen elváltozás.

Nekem ez igy jó. Természetes és hatékony.

33f

2022. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Boss Bottled 😌
2022. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!