Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csirkemáj és gyümölcsleves...

Csirkemáj és gyümölcsleves mennyi ideig áll el a hűtőben ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Maradt még fóliával lezárt dobozban lecsós csirkemáj és tejszínes barackleves a hűtőben, de már 2 naposak, meg lehet még enni vagy már kuka ?


Köszönöm !


2021. okt. 14. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha jó a hűtő, minden további nélkül megehetitek.
2021. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Kidobnám mindkettőt. A máj extrém romlékony még készen is, a gyümölcslevesben pedig ha van tejszín, akkor szintén nem áll el napokig.
2021. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Nálam még határesett lenne meg kóstolnám ha az íze jó még ma meg enném holnap már nem.
2021. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

2 naposan simán megeszem, nálam 3 nap szokott a határ lenni, azt már nem minden ételnél vállalom be. Ha mégis, legfeljebb felforralom.

Attól kiakadtam, amikor egy kolléganőm azt mondta, ők egy hétig eszik a pörköltet galuskával..

2021. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet enni de a gyümölcsleves is frissen jó. Nagymamám rendszerint mindig annyit főz, amennyit ebédre és vacsorára megeszünk. Ő a másnapos ételt még megeszi, bár nem szívesen de a harmadnaposat már nem. Ráér főzni. Nem szereti hűteni, mert szerinte elvész az íze dobozban is. A gyümölcslevest én még megenném, a növényi tejszín nehezebben romlik. (De úgyis érzed ha van valami kellemetlen illata vagy látod ha nem úgy néz ki). A májjal pedig már nem szívesen kockáztatnék.
2021. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
A gyümölcsleves (és még pár más étel) épp hogy másnapra finomabb, mert "összeérnek" az ízek. Mondjuk, két nap alatt el is szokott fogyni, én hidegen szeretem.
2021. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!