Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pár napja szúrattam a egy új...

Pár napja szúrattam a egy új fülbevalót (felülre a porc részbe). Kb 1 hét múlva megyek fogorvoshoz röntgenre,viszont ott ki kéne venni. Olyankor már ki lehet? Vagy hogy van ez? (Röntgen után egyből vissza raknám)

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell kivenni még panoráma röntgennél sem. Nyugodtan benne maradhat, nem fog a füled teteje látszani a röntgenképen. Az alsó fülbevalót kell kivenni. Nekem orrpiercingek is bent maradtak, sőt a fülemben mindegyik és az alsó pár látszik, de nem zavarja be a képet. Aki fogászati oldalról zavaró, azok az ajakékszerek, nyelvpiercing, ínyfék piercingek, cheek piercing. Ahol mindent ki kéne venni, az az MR vizsgálat, de azt semmi esetben sem végeznek fogászat miatt.

Amúgy a porcos ékszereket legalább 3 hónapig nem ajánlott még kivenni sem. Nagyon lassan gyógyul. Persze, ki lehet venni és utána relatív könnyen vissza is lehet tenni, de fájni fog, esetleg vérezhet is.

2021. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni, nekem is csak a 2-2 cimpásat kellett. Tragusok, indu, helix maradt.
2021. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!