Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg tetszetős a modellalka...

Tényleg tetszetős a modellalkat vagy nem?

Figyelt kérdés

Adot két lány. Az egyik 180 cm magas, nagyon vékony arccal, vékony szájjal, vékonyszálú hajjal, peci mellel; ugyanakkor darázsderékkal, vékony alakkal.

A másik 160 cm magas, normál alkattal (nincs túlsúly, de sossem lesz olyan vékony, mint az első), közepes (nagyobb) méretű mellel, baba arccal, telt szájjal, dús hullámos hajjal.


Férfiak, nektek melyik jön be jobban, ha választani kell ?

(Természetesen a belső a legfontosabb, de a kérdés most konkrétan a külső adottságokra voatkozik.)


2010. szept. 4. 17:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%
A 2. vagy te? mivel arról pozitív szavakkal írtad le a dolgokat, fotót mutass, mert így nem lehet nyilatkozni és elfogult vagy önmagaddal szemben, az elsőt direkt negatív szavakkal írtad le.
2010. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%
Nos, én is amolyan modellalkat vagyok és utálom :( Nem tetszik, hogy ilyen magasra nőttem és ehhez képest vékony vagyok, mert nehéz olyan ruhát találni, ami pont passzol rám. Néha rosszul érzem magam emiatt, főleg az én kismell-komlexusommal, de nem tudok mit tenni, ez családi örökség. Bár, a férfiak még nem panaszkodtak :)
2010. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nem, egyik se vagyok én, amúgy a 2. szimpibb, igen.


De amúgy konkrétan két lányra gondoltam (nincs fotóm) és az elsőn tényleg minden vékony, még szája is, azért tűnhet negatívnak a leírás.

2010. szept. 4. 17:21
 14/30 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam dícérni magam, s nem is szeretem, ha valaki ezt teszi.:)
2010. szept. 4. 17:23
 15/30 anonim ***** válasza:
41%

17:23

Nincs önbizalmad, magadat nem tartod túl szépnek, igaz?

2010. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Hát a kérdés nem a kérdető önbizalmára vonatkozik .

Egész egyszerűen kíváncsi vagyok, melyik tetszik jobban a két típusból és hogy mi igaz a hosszú lábakkal kapcsolatban. Ennyi.

Az önbizalmam szerintem egész tűrhető, de lehetne több is :)

2010. szept. 4. 17:27
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Médián kívül senki nem állítja, hogy a modellalkat tetszik a férfiaknak.
2010. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha a kettő között kéne választani akkor a 2.

De amúgy ha csak a külsőt nézzük, nekem ez az ideálom: 170 cm (kb.), babaarc, telt száj, nincs túlsúly, közepes mell, hosszú sötétbarna dús haj.

2010. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
9%

Imádom a vékony, magas nőket, tehát az első..

Amugy tényleg sokkal pozitivabban irtad le a másodikat, azt is lemerem fogadni, hogy alacsony vagy....No comment, ne igy próbálj önbizalmat szerezni!

2010. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, ezt azért kikérem magamnak.

Egyébként nem 160 vagyok. A véleményedet köszi.

Szia.

2010. szept. 4. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!