Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg tetszetős a modellalka...

Tényleg tetszetős a modellalkat vagy nem?

Figyelt kérdés

Adot két lány. Az egyik 180 cm magas, nagyon vékony arccal, vékony szájjal, vékonyszálú hajjal, peci mellel; ugyanakkor darázsderékkal, vékony alakkal.

A másik 160 cm magas, normál alkattal (nincs túlsúly, de sossem lesz olyan vékony, mint az első), közepes (nagyobb) méretű mellel, baba arccal, telt szájjal, dús hullámos hajjal.


Férfiak, nektek melyik jön be jobban, ha választani kell ?

(Természetesen a belső a legfontosabb, de a kérdés most konkrétan a külső adottságokra voatkozik.)


2010. szept. 4. 17:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

És no comment részemről arra, ha tényként kezeled az előítéletes kombinálós gondolataidat. Bocs, de én meg ezt nem szeretem.

Ehhez képest pl. egy 2 méteres nő az semmi.

2010. szept. 4. 20:05
 22/30 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg az 1.lány így is kinézhet: [link]



a 2. meg így: [link]

Sőt szerintem a dolgok hátterében egy fiú van...(a fiúnak az 1.számú lány tetszik,nem pedig te és az egod olyan kurv@ nagy,hogy észre sem veszed,hogy te mennyivel randább vagy ;)

2010. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen bunkó vagy! :))

A nagy igazság maximum az hogy se az általam leírt két típus, se a két képen szereplő csaj nem menne a közeldbe egy találkozás után mág egyszer.

Egyébként én egyik típusb se tartozom , nem vagyok irigy senkire, nem vagyok se önbizalmhiányos, se egoista, szimplán csak kíváncsi voltam.


ÁSD el magad, míg lehet !

2010. szept. 4. 23:02
 24/30 A kérdező kommentje:

Egyébként ha jól látom, rajtad kívül eddig egyedül 19.32 volt némileg élcelődő, és a válaszát eddig 9 % -onak ítélték ..

TE messze übereled őt, igazi kőb..kó vagy. Nem is értem, hgy állhatsz 71%-on..

2010. szept. 4. 23:05
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én egy 151cm magas (már nőni nem fogok, erről nem tehetek, anyai nagyanyám egy fejjel alacsonyabb nálam), inkább vékony, 44-46kg közötti, arányos testalkatú nő vagyok, egy cseppet se látszom túlsúlyosnak, és igyekszem előnyösen öltözködni.

Ha veszek magamnak nadrágot, azokat 99%-ban fel kell hajtani vagy felaljazni, mert hosszúak.

A legújabb divat szerint sok nadrág vagy combban már fel se jön, vagy nagyon bő a dereka (szó szerint vadászni kell a jó fazont, nem tudom, kinek van ilyen egyenes dereka meg olyan sovány lába). Csőszárú nadrágot már nem is próbálok, lábszáron szorít, az enyhe trapéz a kényelmes.

Kicsi a lábam (34-36 fazontól függően). Hosszú szárú csizmák között nem egy olyan van, aminek a cipzárja megakad a vádlimon, és nem jön föl.

Ismétlem, nincs túlsúlyom, pasik szerint csinos vagyok. De mégis kikre gyártják ezeket a ruhákat?

A másik véglet az extra nagy méretek, az extra nagy dekoltázsra készülő felsők (nekem csak 75B jutott). Valahogy kimaradtam a gyártók látószögéből.

Ismétlem, nincs egy deka feleslegem se, és néha már nagyon bosszantó, hogy a régi már szakad, szétesik, de 50 üzletben az üzletenkénti 10 próba már fárasztó tud lenni, mire 1 jó.

2010. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
igen, bizts nehezebb ruhát találni, ha a ember nem standard magasságú vagy méretű, de ne szomrkodj ezen szerintem, főelg, ha vonzóak tartanak .:)
2010. szept. 4. 23:29
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szomorkodok, csak bosszankodok néha, de már gondoltam arra is, hogy megtanulok varrni... :-D
2010. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Hát ha van kedved, akkr hajrá!

Nincs ezzel semmi baj amúgy, és látod, itt egy csomóan azt írták, a magasság nem számít vagy az alacsnyabb jön be.

2010. szept. 4. 23:50
 29/30 anonim ***** válasza:

Én teszek nektek képet, hogy könnyebb legyen.

1.: [link]

2.: [link]

[link]

melyik kellene?

2010. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Szrintem pl. Dukai Regina nem kismellű .

A harmadik képen a magaságok pedig megállapthtatlanok, s én pl. pont nem kövér/telt lányokra gondoltam .


Amúgy ezek közül nkem Dukai R. tetszik legjobban.

De jó lett volna, ha nem az én kérdésem alatt indítasz másikat, hanem kiteszed külön, a saját prfofilodba.

2010. szept. 5. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!