Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki az, aki szépnek érzi...

Ki az, aki szépnek érzi magát? Miért? Ki az, aki csúnyácskának érzi magát? Miért?

Figyelt kérdés
Bő indoklást szívesen olvasok. Írjatok bátran!
2010. szept. 4. 18:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

szépnek nem gondolom magam. nem is akarok szép lenni. a lánybarátaim szerint viszont jóképű vagyok. nekem ennyi elég.


20f

2010. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kedves elsőnek csak annyit, hogy kevés az olyan barát, aki azt mondja a barátjára, hogy csúnya vagy!
2010. szept. 4. 18:23
 3/28 anonim ***** válasza:
első vagyok... bebizonyították, hogy tetszem nekik...
2010. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
én nem érzem magam szépnek,hiszen nem vagyok egy olyan csaj aki épp valami magazin fotózásból lépett elő..manapság pedig a fiúknak,csak ők a szépek.
2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%

Mikor hogy. Eddig még nem mondták rám, hogy ronda vagyok, vagy azt mondták, hogy nagyon szép vagy semmit. A bőrömmel nem vagyok megelégedve, mert elég fehér és minden kis bőrhiba meglátszik rajta, ha mondjuk kijönnek ilyen kis piros, pattanásszerű dolgok télen stb. A szemem nagy,barna, az orrom kicsi, a szám "csókos", telt. Babaarcom van, ezért szeretem.

18L

2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

én ne érzem magam szépnek annyira...

rövidek a lábaim, nem az a a médiában megszokott orrom van, hanem egy picit "bucibb" (nem hordó, ne arra gondoljatok, csak nem olyan pisze, mondjuk így... kicsi a mellem (75B), duci vagyok, bár sokan azt mondják hogy nem, meg hülye vagyok, de én mégis annak érzem magam (166 cm és 57 kg)

nekem körülbelül ennyi nem tetszik magamon...

a szemeim szépek (szerintem :P) mélybarnák, és olyan mintha nagyon nagy szemeim lennének... de kb ennyi :(

20/L

2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magamat szépnek 1átalán, mert duci vagyok.:)
2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
én csúnyának. megkopaszodtam, megvékonyodtam, lesántultam,és 170cm vagyok csak. mindenki letörpéz, oda az összes önbizalmam. 26f
2010. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

régebben rondának gondoltam magam, mert nem volt még barátnőm.

azóta volt hogy próbálkoztak be lányok, meg egy másik oldalon közzé tettem a fotómat és 10ből 9 azt mondta hogy helyes, egy pedig hogy átlagos :)


úgyhogy most átlagosnak érzem magam. mondjuk még mindig nem volt barátnőm, és már nem tizenéves vagyok.

2010. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
79%-os 18:26: ne kenődj el, biztos van akinek tetszel :)
2010. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!