Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha rondának, néha pedig szépnek látom magam? Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Most pl. rondának,s tök ideges lettem... nem akarok sehova se menni....
2011. okt. 17. 16:24
 1/6 Antimod ***** válasza:
85%
A hangulatodtól.
2011. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És vajon melyik arcom tükrözi a valóságot?
2011. okt. 17. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, ez sztem majdnem minden emberrel megesik.. A hangulatodtól, és attól h jól érzed-e magad aznap a bőrödben... Persze aki cikizve van, az valószinű, h rondábbnak érzi magát, mint amilyen...

Ezt kép nélkül nehéz megálapitani, kérdd ki iserőseid véleményét :)

2011. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
állandóan,de amúgy tényleg függ a hangulattól is,sőt..
2011. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz kedvem van nincs eőm semmihez nagyon rondának érzem magam máskor mikor jó kedvem van vagy nyugodt vagyok akkor meg szépnek.Ja és azt bírom amikor magam csunyának látom ismerősök meg mi van veled annyira szép vagy most:)
2011. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
énis pont így szoktam lenni.. egyszer belenézek a tükörbe tök szépnek látom magam, akkor sokkal nagyobb az önbizalmam meg tök jó kedvem van, az emberekkel is közvetlenebb vagyok, de van mikor belenézek és "úristen. hogy nézek ki:S" mert pl. nem áll jól a hajam v nemjó a smink.. olyankor énis úgyvan hogy ki nem megyek a házból... :S
2012. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!