Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemenyek a villanó fényes...

Vélemenyek a villanó fényes szőrtelenítőről? Tényleg jó használ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha sötét szőröd és világos bőröd van, akkor jó lehet.


Van akinek jól működik, masnak meg csak ritkul a szőrzete.

2021. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jó de tényleg nem mindegy a bőröd és a szőröd színe hozzá.
2021. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sötétbarna, majdem fekete hajam van, a szőrzetem is ennek megfelelő, sőt kifejezetten erős. Nekem szinte teljesen eltüntette az IPL (nyaktól lefelé mindenütt). 3-4 hetente használom, már több éve.

Viszont csak ismert márkát vegyél: philips, braun, remington, breuer. A kínaiak gagyik, gyengék, nagyon kicsi az ablaka.


Ennek egy régebbi változatát használom.

[link]

2021. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Használt nekem, én konkrétan csubakka voltam régen és bár minden szőrt nem nyírt ki véglegesen, azért nagyobb foltokban hiányzik és ahol maradt, ott is ritkult. Hófehér bőröm van, a szőr világosbarna, tehát még éppen benne van abban a szórásban, amihez használható. Phillips gépem van egyébként.
2021. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2021. nov. 28. 20:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én ezzel a fajtával szemeztem, meg néztem még Braunt is.
2021. nov. 28. 20:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem kreol bőröm van a lábamon sötétbarna szőrszálak, arcon is lehet használni? Mert annyira zavarnak a pihék rajta.
2021. nov. 28. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Az összes lumeának a lámpája meg úgy általában a gép bele ugyanaz. Amit belinkeltél ez a teljesen fapados: nincs bőr érzékelő, nincs semmilyen cserélhető ablak, akkumulátor sincs, vezetékes.

Lábra, karra, intimre jó.


Az archoz kellene a fényszűrős ablak (tartozék), de a pihékkel nem fog semmit csinálni. Az összes fény alapú módszer (IPL, lézer) csak sötét és vastag szőrszálakra hat.

2021. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha amit linkeltem fa pados akkor milyen árkategóriában érdemes néznem ami jó is?
2021. nov. 30. 05:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz értelemben írtam a fapadost, a lámpája, ami az egésznek a lelke megegyezik a 200.000 forintoséval, csak ahhoz kapsz vagy 10 tartozékot, aminek a nagy része szerintem felesleges. Az enyémhez van például 3 csere ablak, 1x kipróbáltam őket, azóta a tatyójában vannak eltéve. Egyet használok.

Az enyémen van bőr szenzor. 1x kipróbáltam, kiírta hogy 4-es fokozatot használjam, azóta se nyomtam meg a gombot :)

Barátnőméhez adtak elektromos trimmelő borotvát, sose használta.

Akkumulátor szerintem felesleges, gondolom nem akarsz az erdő mélyén IPL kezelni.

2021. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!