Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó a magasságom lányok? (173...

Jó a magasságom lányok? (173 cm de többnek nézek ki)

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 16:44
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Ezek sajnos nem reprezentatív felmérések, én ugye a tapasztalat alapján indultam ki sose bíztam a médiába,mondjuk lányként 176 már bőven átlagon feletti de azért ahogy mondtad lenne esélyem ha mindenben megfelelek pl. Külső és bensőre ideális de ilyen nics érts meg mert az ideális csak mesékben van azért kell elfogadni egy kicsit a mércét változtatni. Ez a véleményem.
2021. dec. 1. 16:45
 32/58 anonim ***** válasza:
85%

Miért tetted fel a kérdést, ha nem fogadod el az őszinte válaszokat, és csak a saját véleményed szajkózod? 170 centisen igenis alacsony vagy, akár elfogadod, akár nem.


[link]

“A férfiak átlagos magassága 176 centiméter”, te bőven ez alatt vagy. A KSH mérései alapján készült a felmérés, vagy ezer oldalon fent van ugyanez az adat.


[link]

Ez alapján a férfi átlagmagasság még nagyobb Magyarországon,177.3 cm. De ha neked az jobb, hasonlítsd csak magadat Sri Lanka 163.6 átlagához. Mondjuk nem tudom, mire mész vele.

2021. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Jaa.. mindjárt kiderül hogy törpenövésű lettem. Jó mondjuk meg többtutszat sztárnak is akik szerint ideálisak és bomlanak a nők s csorgatják a nyálukat utánuk de mért a médiából veszünk infot erröl mikor tudjuk hogy ők hazudnak nekünk

Mindegy én már nem tudom másképen elmagyarázni akkor higyetek a médiába

2021. dec. 1. 18:28
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

De miért kéne bármit is elmagyaráznod? Basszus, te tetted fel a kérdést, nekünk kéne válaszolnunk, erre a kommentek fele a tiéd.

Nem vagy törpenövésű, ALACSONY vagy. Attól, hogy vannak még nálad is alacsonyabbak, az nem tesz téged magassá.

2021. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
És akkor arrol már én tehetek hogy mekorára nöttem..köszönöm szépen azt se kértem senkitöl hogy megszülessek hagyatok
2021. dec. 1. 18:40
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságoddal van a baj.
2021. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi vagy.Ha még magassarkút is vennék fel,az öcsémnek néznének.
2021. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
És ha izmos lennék? Mert készülök konditerembe már, meg így se vagyok gyenge azért elbánok szinte bárkivel de nem szeretek verekedni mert nem vagyok beképzelt hogy hù most verekedek az nagyon primitív
2021. dec. 1. 19:09
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Legalább erős legyél ha már okos nem vagy.
2021. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Igazad van. Most készülök már nagyon eddzőterembe. De nem tudom most nem írnak a lányok hogy mi a véleményük erröl
2021. dec. 1. 19:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!