Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó a magasságom lányok? (173...

Jó a magasságom lányok? (173 cm de többnek nézek ki)

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 16:44
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Meg igazából a szavazás alapján épp ideális vagyok a lányoknak, tehát bejön nekik a magasságom nekik hiszek nem neked mert lehet hogy neked, azért zavaró a magasságom mert te 2 méter is megvagy és az zsiráf kategória ez az igazság most hogy néz már ki egy átlag 156-160 centis lány 2 méternyi, magas mellett.
2022. jan. 14. 16:36
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagy, de ezt fogadd el. Úgy látom ez nehezen megy. Valóban vannak nálad alacsonyabb sztárok. De ők sztárok, nem átlag emberek. Hiába ennél némelyiknek a fejéről. Legyél te is valamiben kimagasló (ne kondi, mert tucatszám járnak kondizni az emberek) Legyél sikeres mérnök, orvos bármi. És a kutyát se fogja érdekelni, hogy te 169 cm vagy. - egy 12 cm-es farkú vállalkozó vagyok amúgy, nincs gondom a csajokkal
2022. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

"Meg igazából a szavazás alapján épp ideális vagyok"


Mondom, hogy rossz a szavazás amit indítottál, mert nincs más válasz lehetőség.

2022. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be 4. lehetőségnek, hogy lehetnél 10 centivel magasabb. És reális lesz a szavazásod.
2022. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
#52 Köszönöm. Én még nem vagyok vállaökozó de nekem is 12 a botom felkerekítve igazából ez átlagos de néhány centi plusz jobban izgatná a nőket ez az igazság de nem szontyolodom el mert nekem is lesz párom remélem és köszönöm
2022. jan. 15. 00:53
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a számokat. Azt hiszed a nőknek tökéletes a mellük vagy a puncijuk? Ugyanúgy gátlásosak. Szóval ezeken ne parázz.
2022. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a szavazás, mert mind a 4 válaszlehetőség ugyanazt takarja, azt, hogy ideális a magasságod. Ami a nők bizonyos százalékánál így is van, de sokaknál pedig nem. Én például nem is szavaztam, mert nincs olyan opció, hogy mondjuk "nem, nekem a magasabb pasik jobban tetszenek" vagy valami.


Magasságot nem cipőben mérünk, szóval cipő nélkül lehetsz olyan 170-171. Ez pasiként átlag alattinak, alacsonynak számít, amivel megint nem lenne semmi baj, ha el tudnád fogadni és nem itt próbálnád mindenkire ráerőltetni a véleményed.


Én nőként 165 centi vagyok - ami egyébként az átlag női nagasság nagyjából, a 140-160-at nem tudom honnan vetted -, nekem is már kicsit alacsony lennél, ha pl. magassarkút vennék, akkor én enném a te fejedről a kását, hogy a szavajárásod idézzem. Amitől el tudnék tekinteni, ha egyébként belső-külső téren minden egyéb passzol az illetővel. Viszont így, hogy még alacsony is vagy, fafejű és felvágós is, így egyhamar nem lesz csajod, még akkor sem, ha minden nap a kondiban izzadsz majd.

2022. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
A buksiban kéne rendet rakni, nem a magassággal van itt gond.
2022. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!