Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alkalom szerintetek?...

Milyen az alkalom szerintetek? Sportos, átlagos, vagy inkább még mindig formátlan?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt túlsúlyos voltam, és sajnos még mindig nem tudtam legyőzni az önértékelési problémáimat, belül még ugyanaz a duci csaj vagyok.


Tudom, hogy a súlyommal nincs már gond, de minden nap másképp látom magamat, kíváncsi lennék mások véleményre, mit gondoltok?


[link]



2021. dec. 6. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Lászik rajtad, hogy sportolsz. Nekem bejönnek a sportos lányok, így nekem nagyon tetszik az alakod.
2021. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Pont jó. Egyáltalán nem formátlan. Látszik, hogy foglalkozol a testeddel. Számomra a benyomás fitt.
2021. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
szerintem csinos vagy, jol nezel ki, de azert olyan hu de izmosnak vagy sportosnak nem mondanalak - ami nem feltetlen baj, csak velemenyt kertel.
2021. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Kezdj el foglalkozni a lelki dolgaiddal is, mert szerintem ez az alak súrolja számomra a tökéletest.
2021. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Látszik, hogy nem az a törékeny vékony alkat vagy, ami számomra az ideál, de úgy látom nem is tudsz az lenni és pont ezért ne is akarj. Szerintem a közel maximumot kihoztad magadból, amiért csak gratulálni tudok. Attól független mert nem vagy az ideálom, szerintem csinos vagy. Hogy alkatilag hova soroljanak nehezebb, valahova az átlagos és sportos közé tennélek. Magadhoz képest pedig vékony is. Valahol ennek a három találkozása. Formátlan nem vagy.
2021. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Most már megnyugodhatsz kérdező!

A tested tökéletes a sok nyálcsurgatós szexuálisan túlfűtött kisfiú szerint.

Bár ide egy nőnek felesleges bármilyen testet belinkelni, ezek bepróbálkoznak, hogy hátha…

F.41

2021. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
#6 Ha ez célzás volt a #4 válaszra, akkor 40 felett vagyok kicsivel, és van párom, akit szeretek, úgyhogy köszi, de megvagyok a nők tömegeinek privát üzenete nélkül is. :)
2021. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon szép tested van. Gratulálok az eredményekhez!


25/F

2021. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Mennyiről fogytál le? Most, ha jól látom olyan 61 kg környékén lehetsz, (tippre olyan 170 cm lehetsz).
2021. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
biztos nincs 61 kilo a kerdezo..
2021. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!