Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek túl sokat...

Fiúk, szerintetek túl sokat híztam? Vagy jó ez még?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon vékony voltam, aztán feljött pár kiló, de jobban éreztem magam tőle. És mozgás mellett, de igyekeztem még pár kilót magamra szedni, hogy teltebb legyek.


Most kb. jó érzem magam így, de érdekes, hogy elég vegyes visszajelzéseket kapok: Valaki szerint jól áll, hogy híztam, de voltak akik beszóltak érte.


Fiatal fiúk, a kép alapján mit gondoltok? Túl sokat híztam? Vagy jó ez így? Esetleg egy-két kiló még jót tenne? Kort is írjatok!


[link]


18/L



2021. dec. 8. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Biztos sokan szopkodni fognak, mert jók a formáid, jól oszlik el rajtad, de már akkor is "hájas" vagy, S ez még 18 évesen szexi, 25 felett már nem annyira fog így állni.


-5-10 simán lejöhetne, miért trendi kövérnek lenni? :D

Egyébként is lehet enni rendesen, csak oda kell figyelni, hogy mit.

2021. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséget!
2021. dec. 8. 11:43
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan nő vagyok, de szerintem te így az a kategória vagy, aki vagy nagyon bejön egy pasinak, vagy nagyon nem :D Szerintem ennél többet ne hízz, kicsit vékonyabban jobb lennél. Amúgy nekem az a személyes tapasztalatom, hogy az átlagnál vékonyabban is több pasinak jövök be, mint mikor átlagos alkatom volt. Pedig én túl vékonynak érzem magam, mégis mind a tíz ujjamra akad pasi. Duci sosem voltam, de gyanítom akkor még annyi pasinak sem tetszettem volna, mint átlagos alkattal. Szóval szerint ne akarj dagadt lenni.
2021. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg igenis jó alak ez, hízni tényleg nem kell már, de így pont jó, ha mozogsz, rendben leszel.
2021. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez így pont jó. Se nem sovány, se nem duci. Csak ne hízz tovább.
2021. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez egyáltalán nem kövér. Normál alkat.
2021. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Jó, a derék-csípő arany is, nem hajas, az én ízlésem szerint vonzó ez az alak, olyan kilences a tízből.
2021. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Fogyhatnál 3-4 kilót!
2021. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
ez mar tulmegy azon, ami szamomra idealis. de nyilvan boven van meg igy is ember, akinek bejon. hizni semmikepp se hizz, de ha jo erzed magad, maradj igy. majd olyanok talalnak be ugyis, akiknek bejossz. nincs olyan alkat, ami MINDENKINEK tetszene.
2021. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nagyon jó az alakod még pár kg se ártana neki

(de kinek mi)

21/f

2021. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!