Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmennel e- egy haznal dolgozo...

Elmennel e- egy haznal dolgozo kozmetikushoz? Zavarna e-, hogy otthon dolgozik? Eloiteleteid lennenek?Gyerekszules elott, nagy luxus szalonokban dolgoztam. Eltelt par ev, szultem stb. es most ujra elkezdenek dolgozni,mint kozmetikus.

Figyelt kérdés

Azota viszont lett egy nagy csaladi hazunk. Lenne kulon bejarata a kozmetikanak, kulon wcvel, viszont a kozos kapun, kertunkon kellene keresztul jonni. Nem nagy helyiseg, de szepen igenyesen megcsinalnam. Nem atlag kozmetika, mivel en picit atlag folotti termekekkel dolgozom, ezert is aggaszt ez a dolog. Viszont azt gondolom tudasban, minosegben barmelyik luxus szalon kozmetikusaval vetekszem. Nyilvan arban igy olcsobb is tudnek lenni.Nekem jo lenne, hiszen megsporolnam a berleti dijat,nem lennek masnak kiszolgaltatva, sajatomban lennek, benzin koltsegem kevesebb, illetve utazasra szant idovel is sporolnek. Ovi innen 2 perc, ha a gyerekekkel van valami.

Viszont pl. pont szemben velunk egy romos haz van, mivel evek ota nem lakjak. Erdekli ez a vendegeket? Vagy inkabb elmegy egy szalonba dragabbhoz?



2021. dec. 9. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán élhető. Én elmennék hozzád, nem zavarna sem az, hogy háznál van, sem az, hogy milyenek a szomszédok.:)

Unokatestvérem otthon körmözik, szépen ki lett alakítva neki a hely, tökéletesen megfelel a célnak.


Sőt, Én inkább a szalonokat nem szeretem, sok ember, állandó zsivaj, egymáson átbeszélnek, meghallgathatom Erika életet stb, ami nem érdekel. Így legalább nyugi van, és csak a vendégre tudsz koncentrálni :)


Úgyhogy szerintem hajrá, sok sikert kívánok hozzá!! :)

2021. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kialakult vendegkorod, illetve nincs a környéken sok kozmetikus és haladsz is a kor elveivel, akkor nem hinném, hogy ez gondot okozna.


Ezerszer inkább hozzád mennek, mint olyanhoz aki luxus kozmetikában dolgozik, de szrra nyomkodja a fejem és egy hétig sebes utana.


Amugy keresztanyam fodrasz és kozmetikus. Ő is az új ferjenél egy melléklakasban rendezte be a szalonjat, a hazzal szemben egy üres rét van. Őt pl követik a vendégei barhova is menjen.

2021. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismernélek és tudnám, hogy jól dolgozol meg nem is lenne nekem túl messze, akkor persze, elmennék. Ha ismerős ajánlott, akkor is. Teljesen látatlanban viszont nem biztos, mert rengeteg a körmös és a szalon valamivel megbízhatóbbnak érződik.

Ha van egy fix vendégköröd, akkor nem hiszem, hogy ezzel gond lesz. Ha nem alakult még ki, akkor viszont lehet, hogy eleinte nehézkesen fog beindulni, de utána már nem hiszem, hogy bárkit zavarna, hogy nincs rendes szalon, csak egy direkt ennek kialakított helyiség nálatok. Persze csak ha megkapja ugyanazt az élményt ott is, nem szakítod félbe a gyerek miatt vagy mert meg kell kavarni a konyhában a kaját és nincsenek beszűrődő gyereksírások és hasonlók. De ezzel gondolom nem lesz baj.

2021. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék. A műszempillásom is otthon dolgozik, nagyon sok vendége van.
2021. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindegy, hol.

Nekem ez nem lenne szimpi. Csak akkor mennék így kozmetikushoz, ha rendkívül meg vagyok vele elégedve. De vidéki ismerősöktől gyakran hallom, hogy a fodrász, a kozmi és helyenként a körmös is otthon dolgozik, tehát kistelepüléseken ez egy működő rendszer. Ha kedves vagy, jó fej és jó szakember is, akkor nem lesz baj belőle.

2021. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam sem akadály :)
2021. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ezt Budapest jobb környékein is csinálják. Nagypolgári lakás, 4-5 szoba, 2 WC/fürdő, és az egyik a "műhely", vagy a fotóstúdió, vagy a ...
2021. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszem, nekem valakinek a lakásába/házába menni túl intim, ha le is van választva.
2021. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez egy csaladi haz, videk, ez a szolgaltatas amit en csinalok meg olyan 20-25km es korzetben nincs,aki utana van az sem dolgozik olyan szepen.
2021. dec. 10. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor monopólium van.


Engem mondjuk befeszítene a váratlanul megjelenő gyerek, igaz, ez szalonban is előfordulhat, de ott vannak karakánabb nők, akik mernek szólni miattuk.

2021. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!