Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmennel e- egy haznal dolgozo...

Elmennel e- egy haznal dolgozo kozmetikushoz? Zavarna e-, hogy otthon dolgozik? Eloiteleteid lennenek?Gyerekszules elott, nagy luxus szalonokban dolgoztam. Eltelt par ev, szultem stb. es most ujra elkezdenek dolgozni,mint kozmetikus.

Figyelt kérdés

Azota viszont lett egy nagy csaladi hazunk. Lenne kulon bejarata a kozmetikanak, kulon wcvel, viszont a kozos kapun, kertunkon kellene keresztul jonni. Nem nagy helyiseg, de szepen igenyesen megcsinalnam. Nem atlag kozmetika, mivel en picit atlag folotti termekekkel dolgozom, ezert is aggaszt ez a dolog. Viszont azt gondolom tudasban, minosegben barmelyik luxus szalon kozmetikusaval vetekszem. Nyilvan arban igy olcsobb is tudnek lenni.Nekem jo lenne, hiszen megsporolnam a berleti dijat,nem lennek masnak kiszolgaltatva, sajatomban lennek, benzin koltsegem kevesebb, illetve utazasra szant idovel is sporolnek. Ovi innen 2 perc, ha a gyerekekkel van valami.

Viszont pl. pont szemben velunk egy romos haz van, mivel evek ota nem lakjak. Erdekli ez a vendegeket? Vagy inkabb elmegy egy szalonba dragabbhoz?



2021. dec. 9. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Intimkozemtikát is vállalsz? Meg hónaljszőrtelenítést?
2022. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!