Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki lehet cserélni a helixet,...

Ki lehet cserélni a helixet, ha már kb semennyire nem fáj, és aludni is tudok azon az oldalamon?

Figyelt kérdés

Egy hete csináltattam helixet, meg fúrattam még két-két lyukat a fülembe az egy-egy fülbevaló mellé, és most kb semennyire nem fáj már, meg aludni is tudok mindkét oldalamon. A csajszi, aki csinálta, azt mondta, hogy két hétig kell kenegetni krémmel, és addig nem is érdemes kicserélni, és kicsit nem értem, hogy miért, mikor nem is fáj már, szinte teljesen gyógyultnak érzem. Persze, ő tudja, ő ért hozzá, de volt már valakinek ilyen? Meg hallottam barátnőimtől, hogy akik helixet szúrattak, volt akik fél évig vacakoltak vele, míg végre"jó" lett.

Szóval lehet csak nekem gyógyult be gyorsan? Igazából azért szeretném kicserélni, mert karikát szerettem volna, csak mondta a piercinges, hogy az nem jó ötlet, mert nem lesz jó, ahogy gyógyul, meg ilyenek, és inkább majd akkor tegyek be olyat, mikor már begyógyult a seb.


Köszi a válaszokat :)



2021. dec. 21. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is helixem van,hagyd meg egy kicsit gyógyulni :)

Cserepes után fájni fog,és lehet,hogyne is gyullad.

Nekem lőttek,3 hétig volt benne az a fülbevaló,aztán kicseréltem karikára,de utána fájt.

2021. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szabad. Leghamarabb 3, de inkabb 6 honap utan lehet cserelni a porcban levo piercingeket.

Kinel csinaltattad, hogy ezt nem mondta el? Remelem nem egy link alak :D

2021. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!