Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem jön le gyantával a...

Miért nem jön le gyantával a bajszom?

Figyelt kérdés
Próbálom ezzel a veet cukorgyantával letépni de egy deka szőr nem jön vele, pedig már legalább ötször megpróbáltam... a szőröm alapvetően szőke, a számnál is alig látszódik, de engem azért zavar, és le akarom szedni, de asszem így marad a borotva... (amivel kapcsolatban valamiért sok a félreértés, nekem egyáltalán nem lett erősebb tőle a szőröm pedig évek óta használom, viszont állandóan megvágom magam vele, nem egy hegem van már a borotvától ezért akarok inkább gyantát használni)

2021. dec. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál próbáltad már gyantáztatni?
2021. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, drága is aztán diákként erre nincs sok pénzem... elég vékonyszálú a szőröm alapból is, tartok tőle hogy ezért nem szedi le a gyanta...
2021. dec. 22. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
600 forint...
2021. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A veet hideggyanta egy forintot nem ér. Olcsóbb a kozmetikus mint az a sz🤬r.
2021. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél dm-es gyantacsíkot arcra valót.
2021. dec. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!